Arkadas silkroad da gold almayı planlıyorum sizin daha once aldıgınız guvenilir bir site varsa verebilr misiniz

Not:paypal im var ve yabancı site istiyorum biliyorsunuz cok daha ucuz oluyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sitemizde reklam veren firmaların bannerlarına tıkla ve sitelerinden gidip kolaylıkla alabilirsin.

A

Anonymous

Guest
evet thepowerlevel.com dan daha ucuz bi yer bulamazsın. çünkü türk siteleride ordan alıp , üstüne kâr miktarını koyup satıor. yani gold un toptancısı >> thepowerlevel.com

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Ewet bencede anlatırsanız çok güzel olur benim ingilizcem pek iyi değilde Confused Orda rezil olmayım :mrgreen:

önce kayıt ol yani registera bas kayıt ol sonra soldaki menüden Silkroad Online'a tıkla sonra Gold Servise yazıyo onun altındaki go'ya tıkla sonra soldaki menüden serverı seç ne kadar gold alıcaksan karşısındaki Add Carta bas karşına gleen yerde Character name yazan yer birtek boş olur onu oyunda parayı alacak nicki yazıcaksın agreement kutusuna tik atıp next diyoruz sonra eminmisiniz filen diyo kontrol edin yanlışlık olmasın tekrar next diyin ve karşınıza ödeme seçenekleri çıkıyor paypal veya moneybookers paypalı seçtikten sonra gelen sayfada paypal kullanıcı girişi yap sonra birdaha sayfa gelicek ordanda onayla ondan sonra seni kayıtolurken verdiğin telden arıyorlar

www.silkroad-gold.com bence en ucuz gold satan site Plutoda thepowerlevel 10m i 6.5$ silkroad gold da 5 $ silkroad-gold.com dan yaklaşık toplam 50m aldım Mars & Pluto da .. telefonda konustuk ona göre teslim ediyolar güven acısından..

_Darkness_ demiş ki:
www.silkroad-gold.com bence en ucuz gold satan site Plutoda thepowerlevel 10m i 6.5$ silkroad gold da 5 $ silkroad-gold.com dan yaklaşık toplam 50m aldım Mars & Pluto da .. telefonda konustuk ona göre teslim ediyolar güven acısından..
dediğin sitede pasificte 100m 30 dolar thepowerlevel.com da ise 28 dolar hangisi daha ucuz pardon yanlışmı anladım

Yukarı Alt