Ben HErseyi ANladımda Return Nasıl CEkicek Char Nasıl Pot Alcak O Ayarları Bulamadım Yardım

wrongfilesize hatası alıyorum ne yaptıysam gitmedi cozum bulursanız sevinrim...

Ben vistada rahat kullanıyordum.bugün normal yine girdim ama çarın hp mpsini yanlış gösteriyorum.Çar ile yürüyorum botta x y yi yanlış gösteriyor mp harcıyorum %100 gösterior neden olabilir?

altan92 demiş ki:
wrongfilesize hatası alıyorum ne yaptıysam gitmedi cozum bulursanız sevinrim...
Aynı Hatayı Bende Alıyorum Bu Hata Crack için açtığımız Programda Go dedikten sonra arka Plana '' Can't create Process! Search the file? '' diye geliyor Sonra ordan klasorden Seçmemizi istiyor ne seçersem Seçiyim ''Wrong Filesize!'' yazıyor ve dediğiniz gibi otomatik Bot progrmaı açılmıyor ? Lütfen yardım..

char inwalid targed dio yha ne yaptıysam olmadı :S basta bi kere vuruo sonra inwalid target dio mob secemio

Ya Bu Bot Crackli Şimdiye Kadar Sorun Yoktu Oyuna Giriyorum Start Diyorum Ayarlarını Yapıp Başlatıyorum Canavar Seçmiyo Buff Flan Basıo Seçiorum Dalmıo Sadece El Yakma Açıo Neden :'(

IBayMuI demiş ki:
Ya Bu Bot Crackli Şimdiye Kadar Sorun Yoktu Oyuna Giriyorum Start Diyorum Ayarlarını Yapıp Başlatıyorum Canavar Seçmiyo Buff Flan Basıo Seçiorum Dalmıo Sadece El Yakma Açıo Neden :'(
aynen ya :(

ben kurdum kalkanları açıyor ama atack yapmıyor sadece el yakma basıyor :( yani canavar seçip dalmıyor :(

sagol unutmuşum dicem ama k.bakma nerden baksan 40 kere silip yükledim + senin dedigini ilk başta yaptım + pc ye format attım deli oldum gene olmadı :(

Mopneet

dynamic1252 demiş ki:
sagol unutmuşum dicem ama k.bakma nerden baksan 40 kere silip yükledim + senin dedigini ilk başta yaptım + pc ye format attım deli oldum gene olmadı :(
Nedenini bilmiyorum.

benim arkadaşlardada çalışıyor bot u ayarladım sonunda ama bu seferde ne pot basıyor ne dalıyor haridata X. Y. kordinatlarında NaN yazıyor :( sal alt köşeden botun 6 Access denied yazıyor :S

Yukarı Alt