1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sro da STAT veya SKİLL SIFIRLAMA VARMI???

1. DiePod

DiePod Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başlıktaki gibi stat veya skill sıfırlama olayı varmıdır bi yardım edin yeniyim daha.

Şimdiden TY

2. Lord_Sniper

Lord_Sniper Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Yazılım Donanım
    Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
  3. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    stat sıfırlama diye birşey mevcut değil, sadece skillerini sıfırlayabilirsin. :wink1:

4. DiePod

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl olduğunu anlatabilirmisiniz.

5. Tivies

Tivies Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    potcuda para ile oluo

6. FreeDom

FreeDom Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yada Silk İle :D

7. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    istersen silk ile kullandığın skillerin hepsini ( % 100 ) ya da Potcu'dan alınan Editting skill kısmından alabileceğin Curst Heart görevleri ile (%80) geri alabilirsin.

Skill edit potion alımı ve kullanımı :

28 silke 5 tane skill edit potion alabilirsin. Oyunda herhangi bir yerdeyken(alchemy yapmak dışında) skill edit potion'a tıkladığında karşına skill reallocation window(skill resetleme penceresi) gelir.Buradan hangi skili geri almak istiyorsan ona tıklarsın.Harcadığın skill puanın tamamını geri kazanırsın.

Curst Heart ile skill resetleme:

10 tane curst heart toplarsan 1 skill edit potion kazanabilirsin.Kullanmak için önce herhangi bir şehirdeki potcuya gidip crust heart görevlerini skill edit potion'a dönüştürmen gerek.sonra Editting skill ---> Skill reallocation yazan kısma tıklayıp skill resetleme penceresinden istediğin skilleri resetleyebilirsin.
    Bu arada Curst Heart görevi ile önceden kullanmış olduğun skill puanların sadece %80'ini geri kazanırsın. Curst Heart görevini de en fazla 300 tane toplayabilirsin yani 30 tane resetleyebilirsin.Sonra aynı şekilde tekrar yapabilirsin tabiki.

Umarım açıklayıcı olmuşumdur.

8. Trakonya10

Trakonya10 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ( sro'nun paylaşımı yapılan hemen hmen her sitede war araştırıwersen bulurudn )

Karşımıza bir pencere daha gelecektir ve bu pencerede 1 nci adım olan "Resuscitation Potion Quest" seçeneğini işaretliyoruz ve gelen görevi kabul ederek ayrılıyoruz.

Bu görevi aldıktan sonra öldürdüğümüz yaratıklardan "Curde Heart" isimli kalplerden düşecektir (Herhangi bir yaratıktan düşebilir). Bu kalplerden en az 10 tane toplamanız gerekmekte. En az 10 tane kalp topladığınızda yine "Herbalist" amcama giderek aldığınız görevi tekrar seçiyorsunuz ve kalpleri teslim ediyorsunuz. Herbalist amcam da bu kalplerin karşılığında sze bir adet "Resuscitation Potion" veriyor. Eğer 20 kalp topladıysanız 2 tane verir. Eğer işlem sonunda 1 adet "Resuscitation Potion" sahibiyseniz, vermiş olduğunuz skilllerden bir tanesini geri çekmeye hazırsınız demektir. Şayet görevi tamamladığınızda yeterli sayıda Potion edinememişseniz tekrar kalp düşmeye devam etmesi için aynı görevi tekrar almayı unutmayın. Yani her kalp tesliminden sonra tekrar görevin alınması gerekmekte.

Eğer yeterli sayıda kalp toplamış ve bunlardan "Resuscitation Potion" elde edebilmişseniz, artık gereksiz olarak verdiğiniz SP poinlerinizi geri almaya hazırsınız demektir.

Bu işlemi yapabilmek için yine "Herbalist" amcamı tıklıyoruz ve yine "Withdraw Skill" seçeneğini seçiyoruz. Fakat bu aşamadan sonra "Resuscitation Potion Quest" seçimi yapmak yerine 2 nci sırada bulunan "?????" soru işaretleriyle yazılmış seçeneği seçiyoruz.

Bu seçimi yaptığımız zaman karşımıza, hangi skilleri düşürmek istediğimiz bir pencere gelecektir ve bu pencereden ilgili skili kategorisini seçiyoruz ve bu kategori içerisinden de hangi skili aşağı çekmek istiyorsak o skilin altında bulunan "DN" yazılı butona basarak skill düşürme penceresinin açılmasını sağlıyoruz.

Seçimi yaptığımızda açılan pencere oldukça basit çalışır:
    a. En üst kısımda kaç adet Potion sahibi olduğunuz gösterilmektedir.
    b. Potion sayınızın hemen altında düşürmek istediğiniz skilin ismi ve hangi levelde olduğu gösterilmektedir. Buradaki aşağı ve yukarı oklarını kullanarak düşürmek istediğiniz sayıyı seçmeniz gerekmektedir. (Elinizde bulunan Potion sayısından daha fazla düşürmenize izin vermez, ayrıca indirmek istediğiniz seviye açık olan başka bir skill için gerekliyse gene izin vermeyecektir.)
    c. Total Withdrawing Skill Point (Toplam geri kazanılan SP sayısı) bölümünde ise indirdiğini seviyelerin karşılığında ne kadar SP pointinizin geri verileceği gösterilmektedir.
    d. Required Amount (Gerekli Para) kısmında işlemi yapmanız için gereken para miktarı gösterilmektedir.
    e. Possessed Amount kısmında ise üstünüzde mevcut olan para miktarı gösterilmektedir.

Bu bölümdeki ilgili skill düşürme seviyesini belirledikten sonra, "Withdraw Skill" butonuna basarak skill düşürme işlemini tamamlıyoruz.

__ALINTI__

9. DiePod

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok saolun yardımcı olduğunuz için

10. Audrey

Audrey Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0