Prada

4 aydır sorunsuz oynadıgım oyunda 3 gundur bu soru işareti olayi çıkmaya başladı... Ekran kartının son surumunu yukledim guncelleştirdim, windowsu guncelleştirdim , directx i yukselttim oyunu defalarca kaldırıp tekrar yukledim üzerine 3 kerede format attım ustteki işlemleri tekrar uyguladım değişen hiç bişey olamdı altta resimdeki hatayla karşılaşıyorum surekli.. Oyun açılıyo şifreyi girip confirm dediğim an kod sayfası gelecegine hatayı verip direk oyundan atıyo..

Sro loderla denedim sro loderda sadece 1 kez koda girmeme izin veriyo oyuna girince sorun yok ama trafige takılırsam yazı silinip tekrar denediğimde oda aynı hatayla oyundan atıyo.. Bu sorunu halletmem için anlattıklarımdan daha farklı çözumleri olan arkadaşlar bilipte söylemezlerse vay hallerine :)

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sikroad içindeki silksender adlı bişi var onu sil oda olmadıysa ekran kartını güncelle Wink

Prada

Ya dostum zaten ben guncellemesem 50 defa bildigim her yolu denemesem o kadar yazı niye yazıyım :) Okusaydın keşke bi ne yazdığımı.. Yukarıdaki yazdıgım çözumlerin hepsini denedim ben bilmediğim başka bi çözüm varsa onu bilen bi agızdan öğrenmek istiyorum :) Dediğinide yaptım alakası oldugunu dusunmuyodum gerçi ama denedim yinede ondada değişen bişi yok

Prada

graphic 1 de graphic 2 de low ikiside yani.. Ya uzun zamandır sorunsuz oynuyodum şu salı gunu guncellemeden sonra nolduysa oldu.. Orjinal clientlede ayni sorun diger clientlerlede ayni sorun.. Pc ayni oyun ayni değişen ne anlamadım sorunuda o yuzden bulamıyorum..

Prada

_ErseL_ demiş ki:
Driver güncellemen lasım he ama nekadar son sürüm driver da olsa o sorun arada çıkacaktır onu önliyemezsin Wink
Ersel yazdıklarımı bi okusaydın ya :):) Driveri guncellemeyi birak uzerine 3 keree format attim yapmadigim sey kalmadi.. Zaten driveri guncellemek ilk yaptigim seydi.. Ben arada bi çıkmasına razıyım sro lodersiz ID sifre yazdigim an atiyo direk sro loderlada 1 kere deneyebiliyorum kodu trafik varsa 2.ciyi denedigimde yine ayni sekilde atıyo.. Ya kaç aydır arada bi oluyoduda şu 4 gündür oyun oynatmadı resmen.. Bakalım son çare windows prof yuklemede buldum ondada aynı şekilde devam ederse SRO hayatıma son vericem :)

Prada

Windows xp yi windows prof edition yaptim ekran kartini guncelledim tekrar direct-x 9c yide kurdum yok abi değişen bişey olmuyo ya.. Buraya kadarmış heralde SRO olayımız

KupeR demiş ki:
4 aydır sorunsuz oynadıgım oyunda 3 gundur bu soru işareti olayi çıkmaya başladı... Ekran kartının son surumunu yukledim guncelleştirdim, windowsu guncelleştirdim , directx i yukselttim oyunu defalarca kaldırıp tekrar yukledim üzerine 3 kerede format attım ustteki işlemleri tekrar uyguladım değişen hiç bişey olamdı altta resimdeki hatayla karşılaşıyorum surekli.. Oyun açılıyo şifreyi girip confirm dediğim an kod sayfası gelecegine hatayı verip direk oyundan atıyo..

Sro loderla denedim sro loderda sadece 1 kez koda girmeme izin veriyo oyuna girince sorun yok ama trafige takılırsam yazı silinip tekrar denediğimde oda aynı hatayla oyundan atıyo.. Bu sorunu halletmem için anlattıklarımdan daha farklı çözumleri olan arkadaşlar bilipte söylemezlerse vay hallerine :)

- Resim Silinmiş.
Yaw bu proplem drıverle felen degıl pc konfıgırasyonu kaldırmıyo oyundan cıkarken hata verıyo ve bu uyarıyı verıyo ben aldırıs etmıyom bu hataya cunku guncel olarak kullanıyom pc yı ve yınede alıyom oyundan kaynaklanan bır hata ve oyuna gırıs cıkısınızda pc performansı dusuyo buna daıl verılen bır hata bence

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Prada

Aylardır vermeyen hata şimdi vermeye başladı ama bunca zamandır kaldıran pc şimdi mi kaldırmıyor :):) ya arada vermesine razıyım oyuna orj clientle giremyiorum hiç bi şekilde ID & şifre yazıp confirm dediğim an direk atıyor image code u bile göremiyorum yani.. 4 gundur böyle

kardes yazılımsal oldugunu sanmıyorum sen ekran kartı ve cpu fanlarını bı temızlet bence donanımsal bı hata bu benden soylemesı. benım bılgısayarda cok ısınınca boyle hatalar verıyo. :mrgreen: :mrgreen: detective

Yukarı Alt