1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

SRO çıldırtan sorun..!

1. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    4 aydır sorunsuz oynadıgım oyunda 3 gundur bu soru işareti olayi çıkmaya başladı... Ekran kartının son surumunu yukledim guncelleştirdim, windowsu guncelleştirdim , directx i yukselttim oyunu defalarca kaldırıp tekrar yukledim üzerine 3 kerede format attım ustteki işlemleri tekrar uyguladım değişen hiç bişey olamdı altta resimdeki hatayla karşılaşıyorum surekli.. Oyun açılıyo şifreyi girip confirm dediğim an kod sayfası gelecegine hatayı verip direk oyundan atıyo..

Sro loderla denedim sro loderda sadece 1 kez koda girmeme izin veriyo oyuna girince sorun yok ama trafige takılırsam yazı silinip tekrar denediğimde oda aynı hatayla oyundan atıyo.. Bu sorunu halletmem için anlattıklarımdan daha farklı çözumleri olan arkadaşlar bilipte söylemezlerse vay hallerine :)

2. MoonLife

MoonLife Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ekran kartını güncelle yada son driveri yükle extraokk extraokk

3. Lagroad

Lagroad Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bendede aynı sorun vardı ekran kartı Cdsini tak geri yükle geçiyo

4. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Beyler okusaydınız yazdıklarımı keşke... Soylediklerinizi zaten yaptım nVidia nin sitesinden son guncelleştirmeyi aldım zaten olmuyo yine atiyo pc ye 3 kere format attim ekran kartini tekrar kurdum yani ve denedim olmadigi her defasinda son guncellestirmeyle tanittim ekran kartini yine çözum olmadi..

5. SaIideJaraRufu

SaIideJaraRufu Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu olay bendede oluyo oyunda town da gezerken sürekli bu çıkıo ama kasarken veya pot alıp hemen çıktıgımda çıkmıo sadece townda 5 dakka kadr yürürsem çıkıo!!!

6. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    bu klasik sro sorunu aslında sizin ekran kartınızda sorun yok lakin directx9.0c ve ekran kartı güncel driverını kurup sorunu ortadan kaldırabilirsiniz son dönemlerde oldu demişsiniz bir ısı sorunu da olabilir kasa kapağını açık olarak sro oynayın ve ekran kartını güzelce bir temizleyin bakalım sorun çözülecek mi Idea

7. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy

Walla hacım benim pc 2 senedir kapaklar açık ekran kartının en guncel driverini cektim directx9.0c de kurdum olmadı. Kasanın içinide sildim ekran kartını söküp taktım yine değişen bişi olmadı, oda yetmedi ekran kartına harici bi fan daha taktım çift fanla çalışıyor su an yine değişen bişey olmadı.. Belki sorun windowstadir dedim XP yi kaldırdim yerine Prof edition kurdum aynı işlerimleri baştan aldım driver yuklemelerini sonuç yine başarısız.. Pc aynı oyun aynı değişen bişeyde yok bunca aydır sorunsuz çalışan oyun 4 gündür arıza yapıyor

8. Rapche

Rapche Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    En iyi ve kesin çözüm yeni ve yüksek bir ekran kartı :lolmuch: