ya anlamadım gitti bi turlu hersey cok ii gzl ayarlar fln hatasız ama gel gor bot arada sapıtıo skill kullanmadan goldbot gibi dalıo ya gene dzeliomus gibi oluo bi bakıon tekrar skillsiz dalıo ya bunn bi çaresi varmı cok sinir oldum ya

lagdan ola bililo veya skıl tablosunu kontrol et atak skılleri yerine buffları koymuş olabilirsin muhtemelen yanlış skıller yüzünden öyle yapıo bende genelde lagdan

defalarda kontrol ettin skilleri fln lagda aslında hiç yoktu ama nebilim botun bna garezi var ya pc res atar bosa kredi gider yada tam adam akıllı çalısıo derken skill vurmamaya baslar:D

sisteminden kaynaklana bilir dicem ama bendede arasıra yapıyor boşuna kredi gitmesini istmeiosan aylık hesaba çevir daha mantıklı bence

Srobotun bu şekilde vurmasının sebebi dizdiğin skilleri sırasıyla uygulamasından kaynaklanıyor: Örneğin 4 skil koydun sırasıyla bot bunları vurduktan sonra ilk skile gelir. Sorun da burada başlıyor işte, eğer bot ilk sikile geldiğinde skilin süresi dolmamışsa süresinin dolmasını bekler. Süre dolana kadarda skilsiz vurur.

Aşağıdaki resmi Xanthos'un konusundan aldım.

- Resim Silinmiş.

5. Ayarlamış olduğunuz saldırı skillerinizi döngü halinde devam etmemesini sağlar. Otomatik eğitim için seçilmesi önerilmez.

Arkadaşımız böyle yazmış o yüzden çoğu kişi ışaretlemiyor. Ben buna katılmıyorum. Bu seçeneği işaretlerseniz bot skilleri sırayla takip etmez ilk süresi dolan skili vurur ve Bot asla skilsiz vurmak gibi bir pozisyona düşmez

Tabi skil sürelerini iyi hesaplayıp sırayla vurmasını da sağlaya bilirsinz.

Sonuç olarak arkadışımız sikil dizimini yanlış yapmış ve buda botun skilsiz vurmasına yol açmıştır. Bu seçeneği işaretlersen veya skilleri adam gibi dizersen sorunun ortadan kalkacaktır.

Saygılar...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yok naparsam yapim goldbot gibi dalıo bu ilk mobu ii gzl kesio 2.sini goldbot gibi kesio mysrodaki botla oynarkende skilleri bole koyuyoduum çatr çatr kesiodu buna para verdik doru duzgun çalısmıo :D

- Resim Silinmiş.

ilk 3skillde 1mobu indirio gzlce sonra diger moba geçince ascension chain vurmuo goldbot gibi vurmaya başlıo :cry: bi turlu duzltemedim çardan soguttu valla ztn az vuruo yavas kasıo bole hepten kasılmıo blade çar yaw :|

Desmond demiş ki:
Srobotun bu şekilde vurmasının sebebi dizdiğin skilleri sırasıyla uygulamasından kaynaklanıyor: Örneğin 4 skil koydun sırasıyla bot bunları vurduktan sonra ilk skile gelir. Sorun da burada başlıyor işte, eğer bot ilk sikile geldiğinde skilin süresi dolmamışsa süresinin dolmasını bekler. Süre dolana kadarda skilsiz vurur.

Aşağıdaki resmi Xanthos'un konusundan aldım.

- Resim Silinmiş.

5. Ayarlamış olduğunuz saldırı skillerinizi döngü halinde devam etmemesini sağlar. Otomatik eğitim için seçilmesi önerilmez.

Arkadaşımız böyle yazmış o yüzden çoğu kişi ışaretlemiyor. Ben buna katılmıyorum. Bu seçeneği işaretlerseniz bot skilleri sırayla takip etmez ilk süresi dolan skili vurur ve Bot asla skilsiz vurmak gibi bir pozisyona düşmez

Tabi skil sürelerini iyi hesaplayıp sırayla vurmasını da sağlaya bilirsinz.

Sonuç olarak arkadışımız sikil dizimini yanlış yapmış ve buda botun skilsiz vurmasına yol açmıştır. Bu seçeneği işaretlersen veya skilleri adam gibi dizersen sorunun ortadan kalkacaktır.

Saygılar...
kardeş alakasız şeyleri anlatma,attack skillerini doğru yada yanlış dizmek diye bir şey yoktur,ne koyduysan sırasıyla onu yapar.Don't recycle attacking skill seçeneği ise dediğin gibi ama ne alaka?

Spa

rank8
Arkadaşım Sadece imbue ve moving kısmının skillerini Koy ve sadece ikisi Tickli olsun attack kısmına yerleştir Skillerini bide öyle dene bakalım düzelicek mi benim bu şekilde,şu zamana kadarda dediğin gibi bişey görmedim gayet iyi ve düzenli kullanıyor skillerini :wink1:

SroKopat demiş ki:
kardeş alakasız şeyleri anlatma,attack skillerini doğru yada yanlış dizmek diye bir şey yoktur,ne koyduysan sırasıyla onu yapar.Don't recycle attacking skill seçeneği ise dediğin gibi ama ne alaka?
Anlatığım alakasız şeyler değil. Ayrıca atakskillerini yanlış ve ya doğru dizme olayıda vardır. Örneğin her atak sikilinin kullanıldıktan sonra yeniden hazır hale gelme süreleri farklıdır bunu göze almadan yapılan skill düzenlemeleri yanlış sayılmaz mı? ikincisi örneğin blade skillerindeki batır skilini yatır skilinden önce koymak yanlış dizim değilmidir umuraım bu kadar örnek senin için yeterlidir.

Dont't recycle seçeneğide zaten konuda açıklamışım.

Desmond demiş ki:
SroKopat demiş ki:
Anlatığım alakasız şeyler değil. Ayrıca atakskillerini yanlış ve ya doğru dizme olayıda vardır. Örneğin her atak sikilinin kullanıldıktan sonra yeniden hazır hale gelme süreleri farklıdır bunu göze almadan yapılan skill düzenlemeleri yanlış sayılmaz mı? ikincisi örneğin blade skillerindeki batır skilini yatır skilinden önce koymak yanlış dizim değilmidir umuraım bu kadar örnek senin için yeterlidir.

Dont't recycle seçeneğide zaten konuda açıklamışım.
botun skill kullanım prensibi şöyledir;
örnek 5 tane skill dizdik.
1. skilimiz tekrar hazır hale gelmesi için 10 sn geçiyor diyelim,tüm skilleri kullandık. 1. skill hazır hale gelmez ise otomatikman 2. skili kullanmaya çalışır,5'i birden hazır değilse dolmasını bekler,(attack yapmaz) bu kadar basittir. Dont recycle attacking skill:anlamını biliyorum,bu konuyla ne alaka demiştim? ayrıca arkadaş ve ben sorunun skill vurup vurup beklemesi demedik,hiç skill kullanmıyor!

Yukarı Alt