SRO BOTTA LOGİNE BASTIĞIM ZAMAN AUTO TRANİNG GELMİYO LÜTFEN YARDIM Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

1.Ustundekı Herşeyi Petın Varsa Petıne Boşalt Yoksa Storageye Koy Ve Şehirden Şehire Işınlan extraokk
2.İlk Sayfada Yanı General Sayfasında Connect To Backup Server Var Onu İşaretle extraokk

Auto training, bot serverlerinde sorun yaşandığında sönükleşebilir.Bu sebepten botunuz kasmaz.

Böyle bir durumda Connect to back up server işaretleyip Log in butonuna basarsanız yedek servere bağlantı yapacaktır.Auto training aktifleşir.

Fakat bi süre sonra yedek serverle olan bağlantınızda da sorun olursa ve yine auto training kapanırsa : connect to bac up server işaretini kaldırıp tekrar login dediğimizde yine auto training gelecektir.

Not: Lütfen forum kurallarına aykırı başlık ve içerikle konu açmayalım.Başlığınızı ve içeriğini düzen butonu yardımıyla küçültebilirseniz görüntü kirliliği yapmamış olursunuz.

Tek seçeneğim Format Gibi Görünüyor... Bi de az önce okudum bi tane arkadaş bu virüs programını açık unutmus ondan auto traning gelmiyomus. benimkide ondan olabilir mi acaba??

benim anlayamadım bu sorunlar bazen bende de oluşabiliyor. Ben çözdüğüm şekilde size aktarıyorum ama neden sizde olmuyor?

Bu arada ben Tbot kullanıyorum. isrobot kullanmayalı aylar oldu.isrobot satıyorum, hataları vb. durumlarda müşterilerime ve arkadaşlarıma yardıma gidiorum.Çözüyorum ama sizde niye olmuyor? Sorun sanırım sizin yapmış olduğunuz ayarlardan kaynaklanıyor. Bot menüsündeki herşey işaretlenecek diye bir kural yok ki Rolling Eyes

EEd doğru söylüosun ben bot aldım BÜTÜN arkadaşlarımda oldu bi bende olmadı Crying or Very sad

Yukarı Alt