1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

sro bot no dc

1. sayanora

sayanora Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler ben yanlıslıkla sro ile ilgili ne warsa sildim yani gerekli gereksiz bütün parçalarını we tekrar yükledim ama sro bot no dc bulamadım......server trafik yazınca tekrar kode girmek istiyorum...bendeki eski no dc mavi simgesi we her girdigimde ıd pwp yazılacak ekranda aply denilen cinsi wardı ama bulamadım ya bana yeni we çalısan bişi lazım yardım edin pls ama link werin lütfen bekliyorumm :?!!! ?!!!!!!..

2. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. sayanora

sayanora Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş ben loader istemedim kii ben botta oyuna girislerde server trafık yazınca tekrar kod girmryi istiom sro botta giriste lazım we işe yarayan bişi lazım lütfen yardım edin...önceki paylasım içinde saol.....

4. Streetwise

Streetwise Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    al güzelim sana botla kullanman için no dc clienti sronun içindeki clientle degiştirmen yeterli o kadar ben kendim kullanıyorum
    http://rapidshare.com/files/102266179/1 ... e.rar.html (Kemalist'in baslıgından aldım)

5. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    gscihan sana kullanabileceğin en güzel programlardan birisini göstermiş, tabi anlayana... Umarım aradığını bulursun.

6. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadasım Verdigim Link loader Degil No dc Patch . İmage Code geldiginde Bunu calıstırıp Patch yapıyorsun artık Dc yemiyorsun Ne loaderi 8O 8O

7. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Atp sen yapma bari bildiğimiz loader o... Cocuk no dc client istemiş .. Cihan o verdiğinlinkteki jasonun programı senin dediğin gibi image code gelince olmuyor oyuna programdaki başlatla giriyosun patcher değil bariz loader...

8. Nebula

Nebula Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konunun altına yazayım... Bana da TBOT ile çalışan bi client / modifier / patcher lazım.Bunu denedim ama skilleri göremedim.Şimdiden teşekkür eder,m arkadaşım.