Merhaba arkadaşlar ben vsro kurmak için sql server 2005 kurdum ancak giriş yapamıyorum bunun nedenini ve çözümünü söylermisiniz :?: Lütfen yardım edin artık uğraşa araştıra araştıra delircem :olucem: daha çözüm bulamadım extraloob.com başvurdum umarım yardımcı olursunuz.

Takımı
Galatasaray
nedenini ve çözümünü nasıl söyleyelim kahin miyiz biz
nedenini söyle, belki çözümünü söyleriz

Takımı
Fenerbahce
sql servere giremiyorsun dbyi nasıl restore edicen be kardeş. Nasıl edit yapıcan. Bugları nasıl fixleyecen. Oyuna nasıl patch getircen...

Gta kurmaya benzemez o iş.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeşim ben kuracam iddalıyım pc de tecrübeliyim öyle yeni başlamadım bi kere sw kurdum bi daha kurcam

2008 r2 yide kurdum bu sefer onda sa loginin şifresini değiştiremiyorum hata üstüne hata alıyorum :S

Takımı
Fenerbahce
Yok hacım ben server kurmustum sarko yardımcı olmuştu biraz. Yine de kendim yaptım herşeyi. Uğraşılacak dert değil. Boşuna uğraşma gözünü açmaya çalışıyorum. Girecen 2 uniq indirip kesicen, arkadaşlarınla pwp yapıcan sıkılacan. Gerek yok.

o zevki almak istiyorum :D
ya ben mahalledeki arkadaşlarımla oynayacam hamachii ile bağlanıp o yüzden kurmak istiyorum bide ağrıdan player oynicek ya bana sadece şu sql server e giriş yapmasını öğretin bunu istiyorum

sağolun arkadaşlar yarın bakacam format felan bişiler yapacam giriş yaptım sql ye şimdi de "sa" nın şifresi değişmiyo
yarın format felan işte

arkadaşlar çok çok çok teşekkürler sizden çok teşekkürler oldu login in şifresinine değiştirdim allah sizden razı olsun çok saolun şimdi başlıyorum artık sro kurmaya inş. olur emeği geçen herkeze çok tşk.

arkadaşlar şimdide sroyu herşeyi kurdum fakat gameserveri açıyorum real region videodaki gibi yüklenmiyo videoda %10 10 yükleniyordu

Yukarı Alt