1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sporcu Besinleri ?

1. hoLaaa

hoLaaa Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Web Tasarım Ve Programlama
    Evet arkadaşlar bu perşembe günü fitnessa başlıyorum. ve başlarkende kilo aldırıcı ve vücut yapıcı protein alacağım arkadaşım bi ürün önerdi sizin bildiğiniz kullandığınız ürün var mı hap istemiyorum toz olacak boyum 1.86 kilo 63 haftada 3-4 gün gideceğim . 1bucuk 2 saat antreman yapacağımı varsayarsak tahminen kaç ayda gözle görülür bir kilo ve vücut yapmış olurum?

http://www.supplementler.com/shop/Supplement-Kombinasyonlari/Dymatize-Elite-Kampanya.html

2. Inception

Inception Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hacım bu toz olayı için kesinlikle bir doktor'a başvur.Öyle tavsiye ile olacak işler değil bunlar.

Vucudun nasıl şekle girer onuda bilemiyorum :P

3. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Vallahi tam olarak birşey söyleyemiyorum ama bizim arkadaş gidiyor 1 ay gitti yani göğüs kasları oldu biraz biraz tabi böyle sıkınca fakat unutmaki bunu devamlı yapman lazım yaklaşık 1 sene yaptıktan sonra birden bırakınca yağ yapıyor sanrım buda hiç hoş gözükmüyor [horny21

4. hoLaaa

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    evrim felan mı geçirirm :mrgreen: :mrgreen:

5. S4YKLO

S4YKLO Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haftada 3-4 gün diyorsun ama hocan nasıl program vericek ona bakman alzım belki ilk aydan sonra fazla yuklenir 3-4 gün gidemeyebilrsin vüct dinlenmesi için ve bence cok zayıfsın ilk once bi kilo al kontrol lü sonra başla derim çnki boyun uzun ilk ilo bnce 1. yapcıagın iş olsun :) dengeli beslen ve protein kullncıksan 5-6 ay belki vucut yapına gore degişr :)

6. hoLaaa

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ben yaklaşık 3 aydır çok iyi besleniyorum ama kilo alamıyorum kadr çikolata çerez yağlı yiyecekler yiyorum ama nafile bir türlü kilo alamıyorum önceden de gitmiştim hoca program olarak ağırlık çalıştırdı beni ve pert oldum 3 hafta gidemedim :mrgreen: :mrgreen:

7. Inception

Inception Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo alma sorunu bendede var yemek seçiyorum o yüzden benimki :P

8. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    haftada 4 gün spor yapan birisi olarak önerilerimi yazayım.

2 gün body building 2 gün yüzme sporu yapıyorum haliyle enerjim yetmiyor çok okudum ve araştırdım yöntemim şudur ;

1) öncelikle spor yapacağın gün kahvaltıda şunu yapacaksın ; 3 yumurtayı kır içerisine yarım yağlı süt dök içerisine az yağlı peynir koy ve kahvaltılık ne varsa domates biber doldur karıştır güzelve yarım ekmek ile yiyeceksin.
    2) öğlen ve akşam yemeklerin tercihine kalmış ama kahvaltı kesinlikle dediğim gibi olmalı.
    3) gnc bulk var spora gitmene 1-2 saat varken 300ml yarın yağlı süt ve 2 çorba kaşığı bulk içeceksin olay bitecek.
    4) giderken yanına 1.5lt su alacaksın onu içeceksin ve çalışırken limitlerini zorlayacaksın hafif çalışma sakın önce bisiklete bineceksin 10dk ardından 20dk koşu bandı ve ter atıp vucut ısınınca başlayacaksın aletlere.

detaylar için 8)
    http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=678&t=224264&start=0

9. S4YKLO

S4YKLO Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama tatlı ve yaglı yemeni onermem çnki kilo degil yag olusur sonra onları da eritmeye caışrsın emin ol almaktan cok daha zor ve kötü hisstriyor kendimde yaşadım bilyıorm :D ceşitli vitaminler vs. vvar kilo aldırıcı ve agır calıştırymuş bizim hoca ilk ay sadece vücüdü alıştırmıstı sonra başlamıştık :D ve olanagın varsa biraz bady bulding den kısarak yuzme git butun kasların calışrı :)

10. hoLaaa

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sağol okan abi sğolun arkadaşlar :muck:

11. Uprising

Uprising   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    katılıyorum+ bizim bir arkadaş var acaip göğüs kası var sadece futbol oynayarak oldu diyor.uzun zamandan beri oynuyormuş.
    ne kadar doğru bilemem :muck: