Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:
suan bulabilme ihtimalin cok zor hacim. ist ici bende arastirdim zamaninda bir iki yer buldum onlarda 20 yas ustu aliyorlardi aralarina sadece, zayif halka bulundurmuyorlardi yani. liseler arasi hic gormedim veya boyle bir kurs veren. babamin arkadasi amerikan futbolu malzemelerini ilk turkiyede ureten kisi adi aklima gelmedi dusunun ki ben bulamadim :D
Bostanlıda buldum hacım biraz uzak ama izbanla rahat ulaşım.Yarın arkadaşla gidip antremanı izliyicez haftayada başlamayı düşünüyorum .

Takımı
Besiktas
Bu mesaj EnderGelisenOsasunaAtagi rumuzlu uyeden alinti yapildi
EnderGelisenOsasunaAtagi demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
suan bulabilme ihtimalin cok zor hacim. ist ici bende arastirdim zamaninda bir iki yer buldum onlarda 20 yas ustu aliyorlardi aralarina sadece, zayif halka bulundurmuyorlardi yani. liseler arasi hic gormedim veya boyle bir kurs veren. babamin arkadasi amerikan futbolu malzemelerini ilk turkiyede ureten kisi adi aklima gelmedi dusunun ki ben bulamadim :D
Bostanlıda buldum hacım biraz uzak ama izbanla rahat ulaşım.Yarın arkadaşla gidip antremanı izliyicez haftayada başlamayı düşünüyorum .
bana cok uzak kaliyor :!!&%&!

Bu mesaj CherryBrandy rumuzlu uyeden alinti yapildi
CherryBrandy demiş ki:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Bu mesaj Ufck rumuzlu uyeden alinti yapildi
Ufck demiş ki:
yav body`e gitsem boy sorunu felan diyorlar doğrumu ?
Barfiks çekmenin boy uzamasına çok yararı var :thumbsup:
Nisanda 20 bitecek 21'e gireceğim. Çok mu geç kalmışımdır acaba. Şuan 1.75'im. Barfikste çekiyorum ama uzar mı boyum hala yaştan dolayı böyle bir şansım var mı? en azından 1-2 santim daha falan olsa yeter, aynı zamanda süt ve süt ürünlerini hayvan gibi tüketmekteyim ve salona gittiğimde de hayvan gibi antrenman yapıyorum. Ne diyorsun :D

çok zor ama imkansız değil barfiks çok sıkıcı ya ama düzenli olarak barfiksi enseye çekersen kanatların müthiş gelişir ronaldo gibi olursun kanatlı uçamayanlar grubuna girersin makara:

Dip Not ( Yasal Uyarı ): Barfiks kol kaslarını geliştirmek için çalışılmaz summer4:

Takımı
Besiktas
Barfiks çok güzel sırt-kanat-göğüs çalıştırır kol olarak dersen güçlenirsin ama dış görünüşe vurmaz

Kim dedi barfiks kol çalıştırır diye hala bulamadım :D En kolay çalışılan kas gurubu bence koldur 2 dumbell alsan on çeşit hareket var her türlü çalışırsın, kol çalışmak için neden barfiks gibi bi işkenceye gerek duyulsun ki :mrgreen: makara:

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Kim dedi barfiks kol çalıştırır diye hala bulamadım :D En kolay çalışılan kas gurubu bence koldur 2 dumbell alsan on çeşit hareket var her türlü çalışırsın, kol çalışmak için neden barfiks gibi bi işkenceye gerek duyulsun ki :mrgreen: makara:
Barfiks işkencedir işkencedir ama en kolay kanat sırt çalıştırma yoludur ve cidden kanat hemen belli eder :D

Takımı
Besiktas
vucudunu kaldirabilen adama iskence degil zevk. benim cok hosuma gider. :D

Abi Ülker'in ürettiği Probisler varya çok iyi yahu benim hoşuma gitti yani. Çocukluğumdan beri yerimde şimdi aklıma geldi tekrar başladım yemeye :) Protein oranı iyi yani :D

Takımı
Besiktas
CherryBrandy demiş ki:
Abi Ülker'in ürettiği Probisler varya çok iyi yahu benim hoşuma gitti yani. Çocukluğumdan beri yerimde şimdi aklıma geldi tekrar başladım yemeye :) Protein oranı iyi yani :D
Kilo almak istiyorsan ye derim yoksa içindeki proteinin o kadar faydası olmaz sonuç olarak az ve bitkisel protein

Bu mesaj frityus rumuzlu uyeden alinti yapildi
frityus demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
Kilo almak istiyorsan ye derim yoksa içindeki proteinin o kadar faydası olmaz sonuç olarak az ve bitkisel protein
evet aslında haklısın. Ama karbonhidrat ihtiyacını karşılamak için yenebilir. Antrenmandan bir buçuk saat öne tüketilirse eğer. Antrenman sırasında bir yardımı dokunur bitkiselde olsa protein proteindir güç sağlar en azından =)

Takımı
Galatasaray
Barfiks çekebilene gerçekten zevkli katiliyorum ustteki yoruma :D

Takımı
Besiktas
bu bende resmen tutku yaratti, street workout calismalarina baslicam yazin. eve caktirdim bir de, yaz gelsin üff :p

Takımı
Besiktas
sweetCHIEF demiş ki:
bu bende resmen tutku yaratti, street workout calismalarina baslicam yazin. eve caktirdim bir de, yaz gelsin üff :p
Street !

Bugun bende salona yazilmayi dusunuyorum vucut icin degilde daha cok kilo almak icin boy 178 kilo 63.. Ne kadar surede toparlanirim?

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ayda 1 kilo özgür bu işin standartı :D Tabi kas olarak kilo alacaksan :)

Vücudunda yağ olmazsa kas için yapılan egzersizler bana göre boşa. Çok biçimsiz ve saçma duruyor vücutta. Bu durumda bir insan yağ (kilo) alması için ne yapması gerekir ? Spor salonlarına giden arkadaşlar, hocalarınız bu konuda size ne gibi tavsiyelerde bulundu ?

Yukarı Alt