Slm arkadaşlar bu başlıkta da yazdığım "Speciality Goods Box" tam olarak nedir bilgi ya da link verebilecek varmı sitede bulamadım da...

Bütün gün düşüyor abi bu item kimse ne olduğunu bilmiyor mu yani inventory de de görümüyor. En azından bilmiyorum yazın ayıp değil ya bak ben bilmiyorum mesela çok mu büyük ayıp...

KOSOVALI demiş ki:
Bütün gün düşüyor abi bu item kimse ne olduğunu bilmiyor mu yani inventory de de görümüyor. En azından bilmiyorum yazın ayıp değil ya bak ben bilmiyorum mesela çok mu büyük ayıp...
Yok kardeşim nesi ayıp :D o item joblarla ilgili job skillerinde 2. sırada bi skill ona tıkla görücen onların toplandıgını

KOSOVALI demiş ki:
Slm arkadaşlar bu başlıkta da yazdığım "Speciality Goods Box" tam olarak nedir bilgi ya da link verebilecek varmı sitede bulamadım da...
O itemelrı toplayıp huntersan trader npc ye thıefsen thıef npcsıne göturup teslım edıyorsun .. belırlı zaman aralıklarında npc ye gıdıp verdıgın specıalty boxlar karsılıgında blue-black stone ve job exp poınt kazanıyorsun..Ben o sekılde 40 lvle kadar kastım job levelımı ama 40 levelden sonra specıalty boxlardan exp vermıyor nedenıni bılmıyorum^^

mesleklerle alakalı jop lvl gecemkle jop item takmakla ilgilenmiyorsan kafanı yorma bu konuya, zaten ilgileniyosan bilmen lazımdı. ilgilenipte bilmiyosan bu forumda yarım saat bi dolaşşan gene öğrenirsin. onuda beceremedin googla sor, googldada ara tara zor geldi ben anlatam dicemde böle birine analatsamda anlamaz zaten.

Yukarı Alt