Spartacus'e ne olduğu bilinmiyor diziye gizem katmak için çarmıha gerilirken adamlar Spartacus'de onları izler büyük bi ihtimal böyle olur.
Bu arada Tiberius ve yardakçısında bi gaylik sezdim zaten Agron fazlasıyla ön planda eekd1

Zippy demiş ki:
Spartacus'e ne olduğu bilinmiyor diziye gizem katmak için çarmıha gerilirken adamlar Spartacus'de onları izler büyük bi ihtimal böyle olur.
Bu arada Tiberius ve yardakçısında bi gaylik sezdim zaten Agron fazlasıyla ön planda eekd1
o Nasirle Agronun sahnelerinde biri odaya giricek diye ödüm b..uma karışıyo nasıl geçtiğimi bilemiyorum o sahneleri daral:

Takımı
Galatasaray
Zippy demiş ki:
Agron ve Nasir'in yiyişmeleri sıktı hakkaten biraz iğrendim :D

sweetCHIEF demiş ki:
tenpanter demiş ki:
Emirlere uysaydı ordumuz bu kayıpları yaşamıyacaktı Tiberius veledi herşeyi batırdı geberse bari.
su sezarla spartacus 1v1 atsin goreyim gozlerim acik gitmem, o derece meraktayim
La Spartacus kim? Koskoca Sezarla kıyaslıyonuz lan? Sezar tanrı lan bildiğin tanri ilan edilmiş Spartacus kim la Trakyanın bebesi :D

tenpanter demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
tenpanter demiş ki:
Emirlere uysaydı ordumuz bu kayıpları yaşamıyacaktı Tiberius veledi herşeyi batırdı geberse bari.
su sezarla spartacus 1v1 atsin goreyim gozlerim acik gitmem, o derece meraktayim
La Spartacus kim? Koskoca Sezarla kıyaslıyonuz lan? Sezar tanrı lan bildiğin tanri ilan edilmiş Spartacus kim la Trakyanın bebesi :D
Sen ne diyon la deyişik ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Seçiniz...
sarkoLata demiş ki:
Zippy demiş ki:
Agron ve Nasir'in yiyişmeleri sıktı hakkaten biraz iğrendim :D
Diziyi hiç izlememiş biri olarak bu yorumunu okuduktan sorna yiyişme bolumunu gorunce direk şahısların isimlerini youtubede bi arattım ve ikisininde erkek olduğunu görünce diziyi izlemeden soğudum aeo kib bb :byes: :mrgreen: summer7:

Takımı
Galatasaray
tenpanter demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
tenpanter demiş ki:
Spartacus:

http://vimeo.com/10093433 bu,
https://vimeo.com/52253634 bu,
https://vimeo.com/39783077 bu,

VE BU.

gaz sınırını aştım :mrgreen:

Takımı
Besiktas
trakya bebesi olsa nolur ondaki o tecrubeler ve zeka ile o adam sezari aglatir diye dusunuyorum :D

Takımı
Besiktas
haci bu Gannicus vucudu bozmamis mi ya sizcede? benim vucudum cok daha iyi, ornek verilirse diziden Sezar :p

Takımı
Galatasaray
sweetCHIEF demiş ki:
haci bu Gannicus vucudu bozmamis mi ya sizcede? benim vucudum cok daha iyi, ornek verilirse diziden Sezar :p
Gobek yapmis biraz ama duzeliyor her gecen bolum :D

@konuya
Son bolumde deli oldum o naeiva ya olecek ya olecek. Onun yuzunden tayfa da ayirilacak. Cesar da buyuk ipnelik yapti spoiler olmasin :D Ama bu bolumde sunu ogrendik ki gannicus crixusu her turlu keser atar :headbang:

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

ben spartacuse ayar oldum ağbi, harbi saçmalamaya başladı. O şehri almışsın niye doğru düzgün adamları insan yapmazsın da hayvana çevirirsin ki? Bırak şehir gibi roma gibi bir şey olmaya çalış. Zaten attius'a da acımıştım ama naevie iyi hatun iyilere karşı zaafı olanları kötü söz söyleyemezler :D

Mr. Mojo Risin' demiş ki:
ben spartacuse ayar oldum ağbi, harbi saçmalamaya başladı. O şehri almışsın niye doğru düzgün adamları insan yapmazsın da hayvana çevirirsin ki? Bırak şehir gibi roma gibi bir şey olmaya çalış. Zaten attius'a da acımıştım ama naevie iyi hatun iyilere karşı zaafı olanları kötü söz söyleyemezler :D

Adamlar zaten barbar, hepsi medeniyetsiz toplumlardan gelme pis köleler ve hepsinin sonu ROMA KILICI!

Yukarı Alt