Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Spartacus: Gods of The Arena

netten uydudan online 1v1 izleyebileceğim site var mı ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Avenger demiş ki:
wtf yarın dershane sınavı var...!! summer2: summer2: daral: Normal ders olsa uyumaz izlerdim.. eekd1 summer7:

yarın izlersin hacım acelen ne cumartesi gecesi ortamı kur içeceğini gıdanı al yanına kapat ışıkları geç pc karşısına tadına vara vara izle :dance:

extraloob demiş ki:
Avenger demiş ki:
wtf yarın dershane sınavı var...!! summer2: summer2: daral: Normal ders olsa uyumaz izlerdim.. eekd1 summer7:

yarın izlersin hacım acelen ne cumartesi gecesi ortamı kur içeceğini gıdanı al yanına kapat ışıkları geç pc karşısına tadına vara vara izle :dance:
Canlı canlı izleme zevkini vermezki be abi. :oops: Neyse yapacak birşey yok. 1.5 sene sonra çıkarıcam bunların acısını inş.. :mrgreen: :P :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Avenger demiş ki:
extraloob demiş ki:
Avenger demiş ki:

Canlı canlı izleme zevkini vermezki be abi. :oops: Neyse yapacak birşey yok. 1.5 sene sonra çıkarıcam bunların acısını inş.. :mrgreen: :P :P

bkz. journalist-hamza kardeşler nese:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Avenger demiş ki:
İnş yetişicem onlara.(Biraz arkadan geliyor olucam ama olsun.) pray: :mrgreen:

daha iyi kuzum onlar askere gider sen alemlere akarsın ahahahaa makara:

asker uğurlamasına gideriz kardeşlerin :P

Off lanet olsun altyazısız koymuşlar diziyi. Artık ing. bildiğimiz kadar izleyeceğiz.

Ps: Başlangıcı güzellll :kalp:

Doctore değişmiş beyler summer2: . Zenciden beyaz'a dönmüş adam hahahhahah makara:

Ps: Zenci adam hala var ama isim değişikliği olmuş daral:

Yukarı Alt