Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Spartacus : Gods of the Arena

21 Ocak 2011'de başlıyor artık başlasınnnnnnnnnnnnnnnn :starving:

Son düzenleme:
İnş. Spartacus karakterini canlandıran yeni arkadaşımız beklentileri karşılar :kalp:

Spartacusss demiş ki:
Konum çalındıı : ) Bekliyoruz Hocam :starving: :starving: İlithya varmıdır acaba bu sezonda :think:
Hacım geçmişi anlatacak bu sezon.Büyük ihtimal vardır ama çok az görünür. :think:

Vay sonunda başlıyor.Fakat spartacüsün yerine başkasının olması biraz filme adapte olma sorunu yaşatıcak gibi..

crixsus yok piyasada onun hatunda yalan oldu :D

Beyler filmdeki gladyatörlerin geçmişi anlatılacak,Spartacus'un geçmişini biliyoruz zati o ön planda olmayacak.

2.sezonun fragmanını izlediğimde ve edindiğim birkaç bilgiye göre ;

Bu sezon bir geçmişi yada bir çok geçmişi yansıtacak. Bunların bazıları ;
Batiatus'un LUDUS (gladyatör eğitim yeri) 'u nasıl ele geçirdiğini , Ashur (1.ci sezonda ayağı toplan olan) 'ın nasıl ayağını kaybettiğini , Doctore (kırbaçlı zenci) 'nin nasıl "Shadow of Death (Ölümün Gölgesi)" 'inden kurtulduğunu ve sezon'a yeni giren ismi belirsiz şahısın Doctore ile bir rekabet içinde olduğunu ve bildiğiniz üzere bir çok sex sahnesini içeren bir sezon olucak.

Benim fragmandan öğrendiklerim bu kadar. [horny21 neutral1 :mrgreen:

HeartBeat demiş ki:
2.sezonun fragmanını izlediğimde ve edindiğim birkaç bilgiye göre ;

Bu sezon bir geçmişi yada bir çok geçmişi yansıtacak. Bunların bazıları ;
Batiatus'un LUDUS (gladyatör eğitim yeri) 'u nasıl ele geçirdiğini , Ashur (1.ci sezonda ayağı toplan olan) 'ın nasıl ayağını kaybettiğini , Doctore (kırbaçlı zenci) 'nin nasıl "Shadow of Death (Ölümün Gölgesi)" 'inden kurtulduğunu ve sezon'a yeni giren ismi belirsiz şahısın Doctore ile bir rekabet içinde olduğunu ve bildiğiniz üzere bir çok sex sahnesini içeren bir sezon olucak.

Benim fragmandan öğrendiklerim bu kadar. [horny21 neutral1 :mrgreen:
Tam anlamıyla bu. :buddha:

Yukarı Alt