Andy Whitfield‘in kansere yakalanmasından kısa bir süre sonra dizi yapımcıları Whitfield iyileşip diziye dönene kadar altı bölümlük ‘prequel’ bir dizi çekeceklerini açıklamıştı.Dizi Batiatus’un henüz başına geçmediği okulun Spartacus zamanındaki şanına kavuşmasından önceki dönemleri konu alacak.

Dizinin tanıtım videoları nete düşmüştü..

[flash=425,350]http://www.youtube.com/v/Ou2TvLK9jzg[/flash]

[flash=425,350]http://www.youtube.com/v/ntSHknxy3Vc[/flash]

Aylardır beklediğimiz Spartacus bugün (Whitfield) Spartacus'suz başlıyor.Yarın nete düşer.En geç pazar günü dizinin ilk bölümünü izliyebiliriz.

Diziden resimler :

Uzun bir bekleyişin ardından kavusuyoruz :)

Aslında hayel kırıklığına uğradım :( 1. Sezonun devamını bekliyorduk .. Ama işte..

WinstonBox demiş ki:

Aslında hayel kırıklığına uğradım :( 1. Sezonun devamını bekliyorduk .. Ama işte..
Hacım bizim kahraman iyileştiğinde kaldığı yerden devam edicek dizi. :starving: :curtain:

CherryBrandy demiş ki:
WinstonBox demiş ki:

Hacım bizim kahraman iyileştiğinde kaldığı yerden devam edicek dizi. :starving: :curtain:
yeni spartacus seçildi 6 bölümlük gods of the arenadan sonra 2.sezona başlıcak...

___LoTuS___ demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
WinstonBox demiş ki:

yeni spartacus seçildi 6 bölümlük gods of the arenadan sonra 2.sezona başlıcak...
6 bölümmü summer4: 5 bölüm çıktı bile nese:

Yukarı Alt