ZuzZu demiş ki:
İstediğiniz sp ve vereceğiniz miktara göre.. 78 wiz 64xbow 64 yapacağım bard wiz ve 96 glavier'le.. Troy Serverinde Yapabilirim size.. Sbot'ac Saolsun.. 7/24 Kesintisiz hizmet verebilirim efendim... İlgilenirseniz Lütfen İletişime Geçin PM atıp Rahatsız Etmek İstemedim...

NOT: İsterseniz 1 Çar İsterseniz 4Çarla Takviye Edebilirim Karakterinizi. Daha Önceden 800K sp Kasmışlığım var Kendi Çarıma. Dlvl ve Farm Hakkında Bütün Bilgiye Sahibim. Saygılarımı Sunarım.

NOT2: Troyda Tanıdığınız varsa SromaniaCs Guildine Cengizh4N Demeniz Yeterlidir.
:headbang: :headbang: :nod: :nod: Bu Adamdan iş çıkar,baksana güvene'^^

arkadaşlar sp kasınca noluyor ne işe yarıyor bir anlatabilirmisiniz bu konuda anlatılmak istenen nedir.

9a8f256f49 demiş ki:
arkadaşlar sp kasınca noluyor ne işe yarıyor bir anlatabilirmisiniz bu konuda anlatılmak istenen nedir.
sro oynamıyorsun kesın bellı.sp yanı skıll poınt sroda skıllerını acmana yarar yanı ılk bastan fazla kastınmı skıll sorunu yasamassın lwl geldıgınde hemen acrsın. ama sp kasmassan lwl gelır ama skılı acamassın beklersın spnın bırıkmesını

İyi Günler .. Eos Serverında 7 24 Sp Kasıyorum ..

Fakat 1 Hafta Beklemeniz Gerekli Çünkü şuan sp partim full 5 kişiye sp kasıyorum. 64 Lv Wizz Ve 76 Lv Wizz le 2 li slotta kasıyorum. Günlük sp rekorum 123k Eğer charınıza premium + sp ticket çekerseniz 1 Ayda 1.5M Sp kasabilirim. Ayrıca 85 Lv e kadar Plvl uygulamamızda bulunmakta sp kastıktan sonra charınızı 85 e kadar kasabiliriz...

userfort demiş ki:
9a8f256f49 demiş ki:
sro oynamıyorsun kesın bellı.sp yanı skıll poınt sroda skıllerını acmana yarar yanı ılk bastan fazla kastınmı skıll sorunu yasamassın lwl geldıgınde hemen acrsın. ama sp kasmassan lwl gelır ama skılı acamassın beklersın spnın bırıkmesını
aslında sro oynuyorum konuyu yanlış yazmışım sp skill point bolbol skill açabilirsin ben söylemek istediğim bu konun açılma amacı nedir.
yani burada demişki
örnek : Venuste 100k yı 15 tlye kasıyor .
yani yeni bir 1 lvl den car acıp onumu kasıyor 100k ya kadar bunu öğrenmek istedim.

Sa 96 Bardla ben Sp kasıyorum onglarda 7/24 Bro ekle Skype:Zekeriya931 detaylı anlatayım sana şuan elimde bir char var 560k spli STR sİLK Karşılığı vercem charı skype eklersen konuşuruz ...

Yukarı Alt