kardeş bende mayadayım bence yok kasmana ama eger eu kasıyorsan ileride ptlerde 105 lwle kadar yer bulmak istiyorsan biraz da olsa kasman sart bende mayadayım ve yeni başladım mayaya kimseyi tanımıyorum nickim Cursedlife eger kasıyorsan bnide alxD

Takımı
Fenerbahce
Bence Kasmalisin ilerde zor oluyor ben de mayadayim NicK: __CaRTeL__ 64 lwl bow pm at konusurz ( sp kasmalisin ilerde keske kassaydim diceksin ama is isten geccek:)

Eğer China çar kasacaksan Sp kesinlikle şart. Hatta 500k ile 1m arası sp yapman lazım ki 105 e kadar götürsün az buçuk. Ama yok Eu kasıcam diyosan farm yapmak zorunda değilsin nasilsa partyde kasılacaksın tek build verir gene kasarsın 105 e kadar..

En az 500k sp kasmalısın. Kalan spleri ileride halledebilirsin. Başlangıçta sp kasmadıysan ilerde çok başın ağrır.

Chineseleri kasmak zordur. Her ptde (Bir bard kendinden 5-6 lvl yuksek ptye girer) iyi olmak zorundasın skillerin iyi olmalı. Bu nedenle sp farm yapmanı öneririm ancak 1m kadar degil. Plus pre. ile 3 gapla zaten fazlasıyla yetirirsin. Eu karakterde ise plus pre. ile yeterince kasarsın sp farma gerek yok :thumbsup:

BthnCvk demiş ki:
SP Kasmana Gerek Yok Kardşim 5 GAP Yap Hiç Sıkıntı Olmaz.
5 gap gitmek zaten sp kasmak oluyor. kasmanı çok zorlaştırır. eski mesajımda 500k demişim. şimd 300k diyorum :lol: en azından biraz sp kas çok skill uplamadan 105e kadar git sonra cave

mrtcnt demiş ki:
BthnCvk demiş ki:
SP Kasmana Gerek Yok Kardşim 5 GAP Yap Hiç Sıkıntı Olmaz.
5 gap gitmek zaten sp kasmak oluyor. kasmanı çok zorlaştırır. eski mesajımda 500k demişim. şimd 300k diyorum :lol: en azından biraz sp kas çok skill uplamadan 105e kadar git sonra cave
5 GAP Giderse DLVL Sıkıntısı Olmaz :thumbsup:

Yukarı Alt