Yorumlarınız İçin Sağolun...

P.s: Sp Farm İçin En İdeal Char Bard'tır :wink1:

Kesinlikle bard en iyi zaten 1 alan var bi tane de tek kişiye atılıp seken var yani de anlamadığım 2 bard var neden dans etmiyorsunuz?%46(böyle bi şeydi) damage falan verir fazladan...

Farm işini en iyi şu charlar yapar ;

1.90+ bard

2.90+Lion shotları max olan full int char.

İkiside ks yemezler ve en seri olanlardır

80 wizard al ks olmayan yere git hem lvl dusuk sp calmaz hemde daha cok yaratıga tek atar-.- nese zevk & renk meselesi

Ps:Keşke bende 2.5m kassam arkadasa kasıyorum da sabırsızlanıyor :D

hiper demiş ki:
80 wizard al ks olmayan yere git hem lvl dusuk sp calmaz hemde daha cok yaratıga tek atar-.- nese zevk & renk meselesi

Nerde bu ks olmayan yer :) Var.Var ama diğer slotta 10 tane çıkıyorsa bunda 3-4 tane çıkıyor.Ayrıca renk zevk meselesiylede uzaktan yakından ilgisi yok dediğim charlar her türlü en iyi kasan ks yemeyen charlardır bunu bu işle uğraşmışlar bilir kişiden kişiye değişmez bellidir.

Buura demiş ki:
hiper demiş ki:

Nerde bu ks olmayan yer :) Var.Var ama diğer slotta 10 tane çıkıyorsa bunda 3-4 tane çıkıyor.Ayrıca renk zevk meselesiylede uzaktan yakından ilgisi yok dediğim charlar her türlü en iyi kasan ks yemeyen charlardır bunu bu işle uğraşmışlar bilir kişiden kişiye değişmez bellidir.
Aynen katılıyorum ama en çok katıldığım şu "zevk renk meselesi" ne alaka acaba?

DogukaaN demiş ki:
Kesinlikle bard en iyi zaten 1 alan var bi tane de tek kişiye atılıp seken var yani de anlamadığım 2 bard var neden dans etmiyorsunuz?%46(böyle bi şeydi) damage falan verir fazladan...
DuaL farmın bi anlamı kalmaz o zaman :muck: charlar birbirini görürse PT lv ortalaması artar gelen sp düşer cool2:

A a pardon whisk düşünemedim onu bak ;D ama 110 lvda %kaç oluyor danslar oyuna girmeyeli çok oldu da :( en son %40lardaydı

Yukarı Alt