Gördügünüz gibi SP farmın Bitmesine 1.8m sp kaldı malazgitte GÜNEŞ GİBİ PARLIYACAGIM... :oldie: :buddha:

aynen öle sabah akşam dlwl gnde 3 kere :) ölme eşşeeem ölme

Herşey güzel tebrikler büyük sabır (: ben 6 gündür kasamıyorum bot yok diye -.- pre war bide.. normalde 1 prede 2.5m kasardım ama aksilik ben dayanamam o kadar (:.Senin ne kadar oldu ?

Ps: Neye dikkat etcez yaw :think: :think:

47 DK da 7.5k sp mesela ona ben ara werdim kastım pc aldm kasamadım fln 2 ay oldu ama 1 ayını kasmadan geçirdim summer6:

Hee sende benim gibisin prenin yarısında kasabıldın :D:D bende pre aldım suan 6 gun gitti 2 gunde prenın 20li günlerinde gittiydi sonuna kadarda gitcek :(

Ps: Biraz daha iyi olabilir ama senin slotu cok seviyorum xD. ( Yanlış anlama sadece zaman açısından diyorum )

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Kasmayı özlettin bana :(

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
keske str int vermeseydin bizde zamanında warior kastık sw cacık cıktı. wizz kasıcaksın takılıcaksın o sw de..

BiG BoY

Öğretiyorum
büyük ugraşlarıma ragmen beni pt ye almayan çar :) tebrikler talazgirtte yeni bir king doguyor :)

Büyük sabır , kardeş dayanabiilicenmi ??

Ps:Sp normal iki tane bard kasıyor :D

Neden wizard değilde bard diye soracak arkadaşlar olur,böyle bi konuda varken hmn cevaplayım.Arkadaşlar çoğu kişi bardın atack yaptığını görmediğini biliyorum bard wizden daha seri ve wize yakın damageler vuruyo.Buda hızlı sekilde daha çok sp kasmasını saglıyo.

Irony Of Fate demiş ki:
Neden wizard değilde bard diye soracak arkadaşlar olur,böyle bi konuda varken hmn cevaplayım.Arkadaşlar çoğu kişi bardın atack yaptığını görmediğini biliyorum bard wizden daha seri ve wize yakın damageler vuruyo.Buda hızlı sekilde daha çok sp kasmasını saglıyo.
Bard wizarddan 1 mob uzerınde daha seri ki senın slotundan kotu bı slot degıl o yuzden her seferınde 2-3 yaratık oluyor we bard hepsını oldurmuyor sırayla olduruyor ama wızardla ben 5 tane rahat olduruyorum bence bardla kasmak yavaslatıyor o yuzden staffla kasıyorum ben bardı sadece ksde cıkarıyorum

hiper demiş ki:
Irony Of Fate demiş ki:
Bard wizarddan 1 mob uzerınde daha seri ki senın slotundan kotu bı slot degıl o yuzden her seferınde 2-3 yaratık oluyor we bard hepsını oldurmuyor sırayla olduruyor ama wızardla ben 5 tane rahat olduruyorum bence bardla kasmak yavaslatıyor o yuzden staffla kasıyorum ben bardı sadece ksde cıkarıyorum
Alan skilinden haberin yok sanırım.Bardından alan skilli var arkadaşım. :wink1:

Hadi canım alan skilimi varmış daral: bende bardım we ataklarımda FF :wink1: kendı deneyımlerım war...

bende wizard var 26.gündeyim full hunlarda kastım 1.100.00 sp kasabildim :)
PS:idare edermi soru:

oha napcan okadar sp yi 170lv için mi biriktirion :D valla büyük sabır işi makara:

Yukarı Alt