1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

sp farm ??

1. SleepWalkeR

SleepWalkeR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    millet nasıl lwl atlamadan binlerce sp kasıyor? link vermem yanlışmı olur bilmiyorum ama http://www.nivlam.com/sp/ sitesinde sp hesaplama tablosu var. buradan hesapladım 40 lwle kadar 9 gap ile sp kassanız bile 190k sp kazanmış oluyosunuz. (sp ticket kullanmadığını varsayarsak) fakat 17 lwlde 120k spsi olan adamlar gördüm. bunlar nasıl bu kadar sp kasıyor? 20 lwle kadar 9 gap ile sp kassanız bile 20k sp bile gelmiyor.düşük lwllerde bu kadar sp nasıl kasılıyor??

2. WildKing

WildKing Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    hep oluyorlar exp kasılmasın dıe .öle öle feci sp kasılıyor

3. SleepWalkeR

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    9 gap ile kasmakmı işkence olur yoksa gidip defalarca ölmekmi :lol: gerçi 20 lwl altı teleport npcsi var :lol:

4. Nebula

Nebula Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet üsttede söylenmiş öle öle kasılıyor.Başka bir seçenek daha var.Sp farming bayağı sıkıcıdır bandit kalesine hapsedersin kendini cok üzün sürer sıkıcı oldugu içinde yetecek miktarda sp kasıp sıfır gapla 80 lvl e bufflar ve skiller ezik girip 80 de skill editle 9 geri çekip orda sp kasanlarda var.Server yeni diye farma gerek duymadım3 gap + sp ticket gidiyorum yetiyorda.80 de bu yukarda dediğimide yapacağım herkes gibi

5. SleepWalkeR

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    walla 80 lwlde skill edit ile 9 lwl geri çekip 9 gapla kasmak daha zor. en basitinden 20 lwle kadar teleport gate var. ok bitsin hemen öl towna gel sonra gitme derdi de yok. hem daha az para harcanır. taklamakanda sp kasmaktansa bandit kalesi daha mantıklı geliyo.