constantine

Gözlemliyorum
Arkadaşlar biliyorsunuz 100 Lv lın gelmesi ile çok şeyler değişti bazı arkadaşlar ong farm yapamadığı için kasarak sp farm yapma yoluna gitmektedirler. Ayrıca Jangan Cave de kasmak bazı arkadaşların söylediğine göre kasmak veya kasılmak çok zorlaşmış neden derseniz Wiiz lerin yaratıklara tek atmasından ve 100 lv olduğunuzda kasılacak yerin çok az olduğunu söylemekteler. 9 Gap ile farm ma gidildiğinde bu farmmın bitmesi çok zorlaşmış. Bende bunu öğrendikten sonra şöyle bir farm yoluna gitmeye karar verdim. Şuan 83 lv oldum charım nuker chine skillleride şöyle yaptım 80 cold - 80 light - 80 fire - 60 heuksal - heuksalde sadece hp kısmına verdim. Diğer skiller full ve böyle devam etmek istiyorum. Böylece farmmın daha rahat olacağına inanıyorum sizler nasıl düşünürsünüz bu konuda fikirlerinizi almak isterim.

dostm tavsiyeden önce şunu sormak isterim.dedinki şuan 83lv im skiller 80cold-80light-80fire-60 heuksal...2 yıldan beri isroya girmiyorum 2 hafta içerisinde tekrar başlicam lakin bildiğim kadarı ile mastery level limit hala 300.yani şöle söyleyeyim senin skiller 80+80+80+60=300...şuanda mastery lv limitindesin.yani şuan herhangi bir skill'in mastery'sini uplamaya kalksan uplayamassın :thumbsup: o yüzden farm ile uğraşma Şuan bence =/ Skilleri düzenleme yolunda gitsen daha iyi olur...mastery lv hakkında bilgin yoksa site üzerinden pm yolu ilede yardım edebilirim :beer:

constantine

Gözlemliyorum
TheRage demiş ki:
dostm tavsiyeden önce şunu sormak isterim.dedinki şuan 83lv im skiller 80cold-80light-80fire-60 heuksal...2 yıldan beri isroya girmiyorum 2 hafta içerisinde tekrar başlicam lakin bildiğim kadarı ile mastery level limit hala 300.yani şöle söyleyeyim senin skiller 80+80+80+60=300...şuanda mastery lv limitindesin.yani şuan herhangi bir skill'in mastery'sini uplamaya kalksan uplayamassın :thumbsup: o yüzden farm ile uğraşma Şuan bence =/ Skilleri düzenleme yolunda gitsen daha iyi olur...mastery lv hakkında bilgin yoksa site üzerinden pm yolu ilede yardım edebilirim :beer:
Arkadaşım gerekli olan bilgiye sahibim merak etme sen dedim ya farm ma başladım diye ve ayrıca belirttim nuker olduğumu zamanı gelince sadece heuksal geri alınacak buna sadece hp sini kullandım diye belirtim fazladan 1560 hp neden olmasın ben burada mantıklı hareket ettim ve bunu yapmam ile kolay kolayda ölmüyorum ve çok rahat ta kasıyorum..

constantine

Gözlemliyorum
Ayrıca bunu yapmamdaki amaç ta fikrim değişmesin diye yapıyorum. Yani attığım adımı geri almıyayım diye uyguladım.

sanırım yardım etmekte sorun oldu =/ tamam dostum iyi forumlar

Yukarı Alt