1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sp Farm(skill point kasmak)///Yeni anlatım

1. Apt

Apt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar öncelikle,
    Oyunda kendimi exp için başka bir charla kasarken farkettim ve sizlerle paylaşayım dedim
    İlk olarak classınızı belirleyin yay,glavie,spear,sword,blade hangisi olacaksanız karar verin ve stat pointleri ona göre verin yoksa üzülürsünüz.Stat pointleri nasıl vermeliyim diyenler içinde konular vardir forumda araştirip bakin
    Bunlari geçtikten sonra gelelim bizim Sp kasma yöntemimize :)
    YANLIZ BUNUN İÇİN 52 LWL ÜSTÜ BİR KARAKTERİNİZ OLMASI ŞART

Sadece sölediklerimi yapin yeter:)

En yüksek mystery niz 14 olacak şekilde en çabuk şekilde 16 lwl e kadar kasın.Size önerim okçu açın ve 14 lwl e kadar bütün skillerini açın ilerki lwl lerde geri çekebilirsiniz.İmbueyide cold seçin.Unutmayın en yüksek mystery niz 14 lwl olacak.

Simdi 16 lwl olduk ve dier yüksek lwl charımıza girmek içinde multi client açtıkmı :D
    Yanlız yüksek lwl charınızın glavie yada nuker olması süper olur çünkü çok seri kesicez canavarları:)
    Ayrıca ticketlerlede çok daha hızlı sp kasabiliriz

Şimdi biraz at koşturalım:D Samarkanda ışınlandıktan sonra her iki charlada haritada benim bulunduğum yere gidin.[​IMG]
    Birkaçtanede party monsterların nasıl ürediğini görmeniz için ss koydumAyrica 40 dakika içinde 2 gp çıktı :)resimler büyük olduğundan yer kaplamasın diye link olarak werdim

http://img352.imageshack.us/img352/691/sro2008070211490275xn1.jpg

http://img119.imageshack.us/img119/5041/sro2008070211433695yk8.jpg

http://img119.imageshack.us/img119/4567/sro2008070211594585wu7.jpg

16 lwl charınızı tam orada bırakın ve yüksek lwl charınızla sp kasmaya başlayın:)
    Ben 1.30 saatte %60 skil exp kağıdı ile tam 1k sp kastım ve 16 lwl den 19 oldum.Yani belirli bir lwl den sonra lwl düşmemiz gerekiyo ama ben o düşceğimiz lwl i bilmiyorum :D
    Mantıklı olan şu olabilir.En yüksek mystery 14 olduğundan 9 gapla max sp 23 lwl'de gelir yani 23 lwl %98 falan olduğumuzda exp imizi %10 un altina inene kadar kendimizi punisherlerin kum torbasi yapicaz :D
    Neden o bölgede kastığımızın ve sağladığı faydaları yazayım şimdi

1.Avrupa canavarlarının canları daha az.Yani daha seri kesersiniz
    2.O bölgenin verimindenmi bilmiom ama aşırı derecede party canavarı çıkıyo.Yani general mob yerine sadece party mob kesiosunuz diyebilirim.Ben 2 atıyom ve süper skill exp werio :)
    3.16 lwl charınızın duracağı yerde hiçbir mob spawn olmuyo sadece oraya doğru giderlerse charınız tek yiyebilir:D
    Bir öneri sıkılıpta bırakmayın çok üzülürsünüz.Tahmini 7-8 ay boyunca kasıp 90 olursunuz(farmsız) ama charınız 80 lwl karakteri zor yatırır.Ama 1 ay boyunca sp kasıp sonraki 5 ay lwl kasın 80 olduğunuzu düşünürsek siz 90 lwl leri yatırırsınız bence en iyi açıklaması bu olabilir sp farmın.
    Ayrıca redsea'da o bölge bana ait gemeyin lütfen :D

Çalıntı malıntı alıntı cart curt deildir bana aittir.

Olumlu olumsuz yorumları bekliyorum.Eksik yada daha iyi olacak birşey warsa söleyin değiştiririm.

2. Constantine_

Constantine_ Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç^^
    enteresan^^

3. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Sağol çok güzel paylaşım

4. Stres

Stres Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben onu onglarda yapiyom 1 ayda 800k sp kastim :D 76 nukerim var tabi bir ayrıntıyıda ben ekleyim chinese char ile eu charlar arasında ex ve sp farkı var bunu bilmeyen birçok kişi vardır yani eu char 1 saatte 1k kasiyorsa chinese char aynı level aynı % aynı skiller ile 800 sp kasıyor yani eu charlara oyun ayricalik taniyor test ettim onayladim :d herkese bol farmlar bu arada farmlanmis bir hesap bot + pre plus alirsa 5 ay sürmez 2 ay sonra 80 i görür tabi kiyafetleri nasil yetistirirsin onu bilemem :D