1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

SP farm Öneri/yardım..

1. Vprophecy

Vprophecy Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Slm extraloob ailesi :) Heryerde benzer konular göruyorm gunde100k sp 2ayda 3milsp hedehödö.. ancak hpsi bi yerde bnm içn patlak veriyor.ya sos+3 alp bandite gir yazıyo topiclerde yahut pre ticket al yan charın olsun 100 lvl 2clientle kndini farmla vs...yada parayı bas taxiden çıkma tarzı şeyler.Ancak ben aşagıdaki SS'de gördugunz üzre hç bi çaba harcamaksızın anca bu kadr sp yapabldm biraz akıllı geçndim galiba :roll: .yaptıgım surekli lvl düşüp free taxilere girmekten ibaret yalnızca.şuanda mastery lvlim 3 bense 18lvlim artrma ihtiyacı duymuyorm cnku 12ye kadar dusmem gerekebliyor yeri glnce free taxi bulmak zorlaşıyor :popcorn: Tabi dogru yapıyomuyum blmiyorm ilk defa bi chara direk farmla başlıyorum ong taxilerde 9gap fakat henuz 12-18 lvl aralıgında birine ne kadar sp gelir pek bi fikrim yok.Ama daha fazla bu şekilde sürmeyecegi hakkında endişelerim var.bu spyi 4gunde fln elde ettim.Taktir edersinz ki 3aylık yaz sürecinde bu hızla ne zmn farm btrp kasmaya başlıcam orası aşikar.Yardımınızı istediğim konu ne yaparak daha hızlı sp elde edebilirm? silk al yada taxiye gir tarzı şeyler istemiyorm.Serverda bulunan ve kendi charını sp farm yapan biri varsa yardımını bekliyorum.herşeye açığım oyuna para dökmekten bıktım artık sadece lvl kasarken pre alcam onn dışında farmda bişeyler tuketmek istemiyorum :think: biraz uzun oldu ama okuyup yardım edersiniz umarım :buddha: :wink1: teşekkürler...

Eosta olan ve farm yapan arkadaşlar ''Vprophecy'' pm atarsanız çok minnettar kalırım..

Buyrun bu da Screenshot:

Uploaded with ImageShack.us

2. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Bir kere sp farm işi çok özeveri isteyen bir iş sen free taxilerde -10 lvl altı olman lazım ki girebilesin 10 lvl 36 lvl mobdan sana sp gelmez 18-26 lvl arası sana max sp gelecek levelerdir zaten sen 18 lvl ulaştınmı party masterı seni atar bu yuzden daha sağlıklı kasman içi farm yaptırcak 64+ wizard chara ihtiyacın var. Hem taxi olarak kullanır para yaparsın hemde kendi charını kasarsın oyle paramla taksiye gireyim yok free taxi takılayım olacak iş değil emin ol.

3. Vprophecy

Vprophecy Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    evet bende bunu anlatmaya çalştm ztn ya atıyolar unutsalar bile eninde sonunda dc oluyorm net düşüyo fln filen..Peki ne önerirsiniz benim uzun bi sure kafamı rahat ettrecek bi miktarda sp kasmam lazım yaklasık 90lara kadar fln bi daha sp duymak istemiyorm. en etkili ve hızlı yöntem nedir? dediğiniz gibi 64+ wizz charım olsa hic durmam oyle yaparm ama bu serverda hiç kimse yok yüksek lvl arkadaşım fln yani kascak kimse yok.Ne yapmalıyım? daral: daral: daral:

4. xian32

xian32 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    3-5 gap arasında git hiç lvl düşme :oldie: :oldie:

5. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    Gold botları dene en ucuz yol :))

6. CezaAlp

CezaAlp Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    53
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    Öğrenci

Envanter:

Güldüm la :D Adam 1yıl önce açmış konuyu siz daha yeni cevaplıyorsunuz bu arada konunun sahibi öldü :S

7. emre-magul

emre-magul Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D

8. DontTrust_Me

DontTrust_Me Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: