S.a. Arkadaşlar

Çinde yeni char açtım artık avrupada sp olayı kıyafet ve silahların lvllerinden dolayı zor ve fazla sp geldiğinden dert olacağını sanmıyorum.

Arkadaşlar,

Silah Bow
Force Ice
Bunların lvlleri 5
Kendi lvlim 14 ve başka hiç bi skill açılmadı.

Bu şekilde lvl atlayacağım zamanlar günde 20-30 defa ölerek aynı lvlde kalıp 9 gapla int char kasıyorum.Bot olmasa ölüm valla.
Sizden ricam şu ki; Tecrübelerinizden yararlanarak Nuker bi char için ne kadar sp yapmam lazım.Diğer bi charımda var onu zamanım oldukça,Bu söz konusu charıda geceleri bottla kasıyorum ve hedefim 250 k sp.Zor olacak ama imkansız değil.Sizce bu kadar sp yeterli mi?

boroforamir demiş ki:
Kanka biraz karışık olasada :)Garip ama nuker olacan o kdr 250k!farmı napçan?
Buz ,elektrik,ve ateş.Bunların hepsini istiyorum :) ne kadar aç gözlüyüm demi:)

Sp hesaplayıcıdan baktım 70 lvlde son nuke.Ama kafamı karıştıran şu;Ben 70 lvle kadar sp kastım hep maxda gitti skiller diyelim.70 den sonrası için 14 lvl den 70 lvle kadar kastığım ayrıca sp yi 70 den 80 e kadar kullanabilecekmiym. Sıkıntım bu,Benim için önemli olan şu ki;80 lvl oldun,80 den sonra lvl susar tecrübe konuşur.Eh bende bi kere farmlarım charı sp yi unutur sonra sıkıntıda olmaz hep maxda gider skiller

ben şuan lvl 80im,heusekal 71,fire 71,light71,ice 60 ta ve gerekli bütün skiller maxlanmış durumda,yani tek yapacağım masteryleri 71 den 80 e çekip(ice hariç ice a hiç dokunmucam) mevcut skilleri 80 de maxlamak,bana suan gerekli olan sp 125k ama ne olur ne olmaz diye 135k yapıp bırakacam,buda kendi çapımda bi cvp olsun sana Wink

16da sos bowla skiller 7de kassan daha rahat olur sanki he :) 150k sp yaparsan 16da gerisinide 0gapla gdersen en kotu ihtmal 72e kadar hersey max yeter!
bunu sadce 150k olarak gorme sen 72e kadarda 0gap ya da 1gaptan kasarken bi okadrda sp toplayacksın onlarıda kattınmı halyle 220k falan eder! buda yetecegeni hic sanmıorum!
100kya yakın topla yada 70k snra 68de garment setini giy eline al +5 swordunu git nachallara 72e kadar 9gapla bide orada yap farm ondan sonra yeter sana :lol: 16-15te fasla cebellesme :)
nachal farmında tam sp soyleyemycem ama 9gapla 70ten71 olana kadar 95k sp toplanıo artık gerisini sen charına gore yap sp tckette alırsan daha fasla sp kazanırsın! fasla sp goz cıkarmaz Wink

ben blader yapıcam farm yapıorum suan sos bowla 16 lvlde 60k-70k gibi bsy toplycam snra 64te prot setle caveye giricem lvlime gore kastıktan sonra 69dan 73 olana kadarda yachal yapıcam artık 90a kadar yeter o sp bana ins yetmessede yapıcaz farm napalım :)

Ch0sen0ne demiş ki:
80 lvl 5:1 charim var 71 e kadar hepsi max skillerin ama fire light heuksal 80 yapip doldurmak icin 189k sp lazim yani 0-80 arasini sen dusun hatta kendi kullandigim SP Calculator un linkini vereyim sitede var mi bilmiorum ama varsada kusura bakmayin
http://www.nivlam.com/char/ Chinese Charlar icin
http://www.nivlam.com/euro/ Europe Charlar icin
saol koken bunu werdigin ii oldu farmlı charıma kac sp gerektigini ogrendim(lvl90için)
679,480sp lasımmıs bana 90da hersey max icin:) bide o sitede kac lvlde kac gapla ne kadar sp toplancagıda yazıor yachal farmımdan sonra da dahada spye ihtyac duyacagamı hc sanmıorum :)

Ben 16 da 10 k kadar yaptım sıkıldım.Yachala kadar 5 gap yachala varedığımda gap 9 olmuş olacak ticketle bana yeter sanırım.Bide orda farm yaparım.

valla acıkcası o lvl de varmı yapıp gunlerce yerınde sayıcana bence en cok 3 fakla lvl gıtsen 2,5 ayda 80 yapsan arkasından da 9 lvl farkla farm yapsan ustune bı sp tıcket bıde premıyum caksan 1-2 ayda herseyı maxlasan daha ıyı olmaz mı ???????????
valla bana kalırsa 80 lvl 9 gap la farm yapsan valla gunde 24 saat acıksan en az 5 k sp kalırsana ama yok ben 80 lvl lı 6 ayda olmak ısıtıryom arkasından da 2 ay farm yapmak ıstıyorum dersen sen bılırsın

s.a arklar bende suan farmdayım str glavie ile blade olucam el yaklada hem cold hem dire olucak ama arklar dio ki D8 seti giydikten sonra sp farm a dewam diolar ama 60 vl den sonra farm yapmak ..... ister cunku 0,01 atlıo lvl ine gore monsterde onun için bence farm bastan yapılmalı suan bende 9k sp war bende 200k yada 250k yapmayı dusunuom 80 olunca onume kimse gecemez size kolay gelsin ama 200k sp yi herhalde 2-3 ayda fln yaparım :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
farm LvL 80 den sonra 9 gap ile yapılır artık öğrenseniz bunu...

haa yok benim oyun tarzım bu yavaş yavaş giderim uğraşırım böyle eğleniyorum derseniz saygım sonsuz extrabeer

Yukarı Alt