Arkadaşlar bn şimdi 16 lvl de değilde sadece fire gidip mesela 70 lvlde farm yapsam nolur 16 lvldemi 70 lvldemi daha çok sp gelir bide bu sp hep gelirmi hiç bitmez mi ?
Şimdiden tşk!

bence 16 da da başlamak lazım çünkü erken lvllarda 3 skill i full uplayamıyosun erkenden başlamak en iyisi sonra az bi farmla halledersin eksiğini extraokk

bak söyle söyliyim.
2 secenek suncam sana hangisini beğenirsen.
1.) Para warsa git cayır cayır plvl yaptırttır önce onglarda sonra penonlarda o şekilde güzel sp gelir 3 er gapla kasarsan çok lezzetli olur.
2.)Kasarsın ticketlerle her 25 lv olusunda ölerek kendini 16 ya düşürtürsün(1 res werecek adam lazım) 9 gapı hiç bozmassın cayır cayır sp kasarsın bandit slotunda.ben bu yolla 6 günde 202k sp kastım söyliyim

Farm 2 şekilde olur :

1. Ingame farm : Mastery levelin ile kendi levelin arasında 3-5 fark bırakılarak yapılır.Böylerce hem level geçilmiş,hem de sp sıkıntısı çekilmemiş olur.
2. Sp farm : SP farm mastery level ile kendi levelin arasında 9 fark bırakılarak yapılır.Daha az exp,daha fazla sp geldiği için geç lvl geçilir.Fakat skill puanı biriktirilir.

Benim tavsiyem lvl 70'e kadar ingame farm,daha sonrasında mastery level 71'de sabitlenerek SP farm yapmaktır.

Yukarı Alt