Arkadaşlar bn şuan sp farm yapıyorum 130k üstü sp var.
2h Warrior + Cleric Kasacağım sorum şu.
Kaç sp kassam bnim için yeterli olur :think: en kısa zamanda bitirmeyi hedefliyorum :coffee:
Yorumlarınızı bekliyorum.
Şimdiden çok teşekkürler :muck:

kaç lvl sin
belki örnek olur ben ong farm yaptım 1m650k sp kastım keşke daha fazla kassaydım
şuan 100 lvl'im 1H 2H cleric FF healler falan hepsi açık şuan tam 400k sp kaldı 110 na oda yetmez FF olmaya
101 den sonra gap bırakacağım sen bence 2m500k sp yap 110 dan sonra 120 falan gelir sıkıntı çekmezsin yoksa eu da ilerde farm yapmak sıkıntı oluyor lvl linde set giyemediğin için + sikiller ezik kaldığı için kasmak bir işkence oluyor

Xaizor demiş ki:
ama en kısa zamanda bitirmek istiyorum diyor fazla spden zarar gelmez tabi
bak kardeş eu char kasacaksan FF olursan her pt de aranan adam olursun yok ama lvl lin yüksek ama FF değilsen en yakın dostların bile seninle aynı pt de olmak istemez :D
deneyimlerimden biliyorum ama dersenki ben sabırsızım zaten sp farma hıc baslama hazır bi char al parana kıy ugrasma yoksa hep düşük lvl kalmaya mahkum olursun

Arkiler bn en az hedef 500k çabukta sıkılmam hatta hiç sıkılmam 3m yap deyin yaparım :D
şimdi bazıları diyor 100-110 lv arasım 1m sp istiyor :O Ben sp yüzünden 98lv charmı bıraktım buda ilk farmım yani nedenim sayesinde bi heycan geliyor içime ama kaç sp yeterlıi olur tam bilmiyorum program fln var mı hesaplayan?

Buldum buldum nivlam hesapladım en ince ayrıntıya kadar 900k sp istedi
sora gap bölümüde varmış orada baktım :D 1-110 arası 0 gap 700k sp geliomuş
bnde 300k kassam yeter dedim. Herese yorumları için teşekkürler.

Yukarı Alt