- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Xanthos demiş ki:
Gnülük ne kadar SP kastığını söyler misin ?
Gün Ortalamsına Bakmadım Mevcut Sp yi Kasarkende Presiz Kastım. Ancak Şuanda LvL 28 Char'a 15dk da 1500Sp Geldi

Ve Bu Ks Yemesi ile Çıkan Ortalama

_SVAROG_ demiş ki:
Xanthos demiş ki:
Gün Ortalamsına Bakmadım Mevcut Sp yi Kasarkende Presiz Kastım. Ancak Şuanda LvL 28 Char'a 15dk da 1500Sp Geldi
günlük ne kadar kastığına bakıp bizi bilgilendirirsen sevinirim. Bakalım üçgen taktiği mi yoksa level ortalamasını dengelemek mi daha faydalı... :think:

Xanthos demiş ki:
_SVAROG_ demiş ki:
Xanthos demiş ki:
günlük ne kadar kastığına bakıp bizi bilgilendirirsen sevinirim. Bakalım üçgen taktiği mi yoksa level ortalamasını dengelemek mi daha faydalı... :think:
Elimden Geldiğince Yardımcı Olmaya Çalışırım İyi Forumlar Dilerim...

O ekranı nasıl öyle yaptın bi faydası oluyormu yani hızlandırıyormu biraz oyunu kasma sorunu falan geçermi biraz?

bjk190309 demiş ki:
O ekranı nasıl öyle yaptın bi faydası oluyormu yani hızlandırıyormu biraz oyunu kasma sorunu falan geçermi biraz?
Ayarlar Sekmesinden Window Screen'i İşaretle Sonrasında 800x600 Çözünürlükte Çalıştır.Etkisi Fena 8 Sro 7 si Sabit Kasandada Tık Yok

arkadas1m demiş ki:
Günde ortalama kaç sp kasıosun?
Malesefki Günlük Kastığım Sp ye Pekte Bakamıyorum Telekom Mükemmel Olduğu İçin Bilirsiniz Düşmeler Yaşanıo Bu Yüzden Bende Pek Dikkat Etmemekteyim

13 Saatte 32K Sp Kasmışım Dostlar Bence Az Şuan Moralim 0 :( Lanet Charın Moving Speed'i Yokki Pöff :S :(

Eger 13 saatte yaklasık 35K Sp kastıysan bence ıyı oldugunu soyleyemıcem ki o kadar level yukseltmek ıcın kullandıgın charlar war :) ben daha dıer 1 level charları falan ptme getırmeden normal 1-15 arası taxı yaparken pt full olmadıgı halde bı gunde en az 60k kasıodum bıde okulum war yanı uykuyla 16 saat afk oluodum ki kasabıldıgım zaman 16 saattı gunde cunku 2 charıda kendım kastıgım ıcın 28-19 arası dusme yapıodum we toplam 18 level dusuodum buda yaklasık 8 saat alıodu :)

Yukarı Alt