Hayta35

Bilgiliyim
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ‘Türkiye'nin 4'te 3'ü bizi destekliyor' sözünün doğru olduğuna inandığını söyledi.
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, “Dört büyük takımdan 3'ü sizi destekliyorsa, Türkiye'nin 4'te 3'ü sizi destekliyor demektir. Benim tanıdığım G.Saray ve Beşiktaşlıların bana ifadesi, bizi destekliyorlar. Kime rastladıysam bana bunu söyledi. Ben de ‘Türkiye'nin 4'te 3'ü bizi destekliyor' dedim. Doğru da söylediğime inanıyorum” diye konuştu.

Radyospor'dan Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Şener, “Aziz Yıldırım'la bire bir görüşecek misiniz? Kulüpler Birliği Toplantısı'na gidecek misiniz?” şeklindeki soruya, “Toplantıya gitmeyeceğim. Bu mevcut duruma duyduğum tepkiden kaynaklanıyor” cevabını verdi.

Kendi takdiridir

Şener, Kulüpler Birliği Başkanlığı'nı bırakmasını istediği Aziz Yıldırım hakkında da “İstifa edip etmeyeceği kendi takdiridir. Beklerdim ki, Kulüpler Birliği Başkanlığı yapmış insanlar, hatalı maçlardan sonra Federasyon'a gidip, kendi kulübü bile olsa bunu iletsin. Biz olayları, gördüklerimizi düşündüklerimizi ortaya koyduk. Doğrudur, yanlıştır bir camianın görüşüdür. Yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İsmet Paşa'nın zemini çok kötü

Kocaelispor Başkanı Rafet Kırgız, Trabzonspor-Kasımpaşa maçının İzmit İsmet Paşa Stadı'nda oynanması kararı alınırken görüşlerinin alınmadığını belirterek, “Hava şartları ve stadın zemini çok kötü” dedi. Kırgız, aynı statta 24 saat bile geçmeden Kocaelispor'un da maça çıkacağını belirterek, bu durumdan kaygılı olduklarını vurguladı.

Yukarı Alt