sözlük bölümüne bir arama kutucuğu eklensin (aktif başlıkları görüntüle ile yeni mesajlar arası bence çok uygun) orada sadece mesaj başlıkları çıksın ve aradığımız şey yoksa bile ona yakınları çıksın yani 2 kelimelik bir şey yazdık bulamadı yakın bir şey de bulamadı o 2 kelimeyi ayrı ayrı arasın
çok pratik olur bence başlık açmak istediğimizde, o konuyla ilgili yorum yazmak okumak vs istediğimizde güzel olur hatta bütün bölümlerde bile gözükebilir
çok karışık yazdım :oops:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bunu search.php buradanda yapabilirsin.

Aratacağın şeyi yazarsın , Forumlarda ara bölümüne gelip mangalda kül bırakmay.. 'ı seçersin ve aratırsın.

ben pratiklik açısından dedim ve arama bölümünde sanırım sadece başlıkları gösteren bir seçenek yok ve çok karışık ben tam olarak çözemedim orayı kullandığımda genel olarak sonuca ulaşamıyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Görüntülenecek sonuçlar: Mesajlar Başlıklar

Başlıkları işaretlersen sadece başlıkları gösterir.Genel olarak sonuca ulaşamamanın nedeni bizim önbellekte temizlik yapmamız , böyle bir mod yazılsa yine aynı şey yapılacak yine bir sonuca ulaşamayacaksın. Yani mod'un yapacağı search.php'nin yaptığı işten farksız olacak.

Yukarı Alt