download linki: http://www.babylon.com/

KULLANIMI:

Program sürekli bilgisayarın sağ alt köşesindeki saatin yanında durur ve çalışır.(CTRL+Sağ Tık) yaptığımız anda ortaya çıkar.Gelen penceredeki (Go)Yazısının yanındaki oka tıklayın ve açılan menüden metin çevirisini tıklayın.Gelen ekrandan sol tarafa çevirmesini istediğiniz dili seçin(örneğin ingilizce) sağ tarafa okumak istediğiniz dili seçin (örneğin türkçe)Sonra yukarıdaki boş yazı alanına istediğiniz metni (Kopyala Yapıştır)metoduyla koyun ve metni çevir butonuna basın.2-3sn beklemeden sonra istediğiniz dile çevilmiş olan metninizi okuyabilirsiniz

BU PROGRAM NE İŞE YARAR?

Dielim trade çekiyonuz we ya taxxi desiniz karşınızda bir gewur war we ingz. niz kötü bu program o zmn işinize yarar. hemen CTR+sağ Tık yaparsınız ingz ceye çewirmek istediğiniz cümlenin ilk türkçesini yazarsınız ondan sonra program size onun ingz. cesini werir.Karşınızdaki adam a da ingz. ye çewrilmiş cümleyi yazarsıınız.

Kardeş aşşağıda verdin linkte üye olunca ne işimze yarayacak _?(proğram güzel Saol)

neyin yeri burasımı ya o psro benim imzam deiride benim size werdiğim sro da yabancılarla konuşmak için bir linnk.

hayır imza değil xD

program baya iyi, peki bu sence multiclient bot vb. bir programmı?

kardeş sanırım bu bölüm de sadece multi client vb. şeyler yok sro ya yardım edici prograölar war istersen bak ne işe yarar die yazdım :wink1:

Yukarı Alt