Arkadaşlar 20 tane elixir 3m para ve sos satıldı sadece üstüm var Bunu yapanı 2 kişi tahmin ediyorum ya lord_sniper (çünkü o vermişti id yi) ya de onun tanıştırdığı biri lütfen yarıdım

musa1996 demiş ki:
Arkadaşlar 20 tane elixir 3m para ve sos satıldı sadece üstüm var Bunu yapanı 2 kişi tahmin ediyorum ya lord_sniper (çünkü o vermişti id yi) ya de onun tanıştırdığı biri lütfen yarıdım
ilk önce geçmiş olsun ve size tavsiyem başka birinden aldığınız ıd lerin muhakkak şifrelerini değiştirin :!:

Extacy demiş ki:
musa1996 demiş ki:
ilk önce geçmiş olsun ve size tavsiyem başka birinden aldığınız ıd lerin muhakkak şifrelerini değiştirin :!:
+1907
Mesela ben tombalaci'dan aldım şifremi değiştirdim ama değiştirmesem bile güvenim sonsuz bir şey yapmıyacağından eminim.

Lord_Sniper Banlandı sanırım. Banlanması bile banlanması için kampanya yapıcaktım. Counter-Strikede bize kazık atmayı çalıştı. Kapıştık onunla. Şimdi uğramıyor. NE EXL.com'a nede serverlara.

Yukarı Alt