B7B

rank8
Silverdollar demiş ki:
duzceli01 demiş ki:
@Silverdollar
Yaşım 21.

@DogukaaN

Ya adam Gibi Konus Yada Yorum yapma !
Valla sat hepsini hayatini yasa :D Uni falan varsa rahat edersin
Bence 120'yi beklesin 120 yapar çarlarını o zaman piyasa fena olur gene 8li sağlam sox lu kasılıp 4.5bin lira kazancağına o zaman tanesine 2-3 bin lira alır 120 için bi o kadar daha kascak ama değer bence koy bota bak keyfine

B7B

rank8
duzceli01 demiş ki:
ha deyince sro bırakılmıyo oda artık hayatımızın bi parcası oldu :S
aynen bırakma deneyimini yaşadım ama olmadı :mrgreen: her neyse hayatımın her parçasını yaşıyorum ve zevk alıyorum bu bana güç veriyo

DogukaaN demiş ki:
Silverdollar demiş ki:
Ayin uyesi boyle olmali iste,basarilarinin devamini dilerim.18 e girince charlarin hepsini sat hayatini yasa en az 4 5milyar dan fazla alirsin charlardan
ciddi olamazsın.yukarıda da dalga geçtim ama kimse anlamadı.bu ne ya.kimseye bi yararı yok paylaşımlarının.bi de ayın üyesi böyle olmalı diyorsun ya.densiz.
Bu arada kesinlikle kıskanmıyorum ne de arkadaşım adaydı sadece haksızlığa tahammülüm yok
Valla benim gibi sroya hayatını vermiş birisi bile b grade adv. elixirin nova'dan nasıl düşürüleceğini bilmediğine göre bu çok güzel bi paylaşımdır. Sayesinde nasıl düşürülebileceğini benim gibi herkes öğrenmiş oldu :mrgreen: tşk düzceliye :)
ps : SRO yu bırakalı 3 ay oldu o ayrı konu :P

ErdiDemiral demiş ki:
DogukaaN demiş ki:
Silverdollar demiş ki:
Ayin uyesi boyle olmali iste,basarilarinin devamini dilerim.18 e girince charlarin hepsini sat hayatini yasa en az 4 5milyar dan fazla alirsin charlardan
ciddi olamazsın.yukarıda da dalga geçtim ama kimse anlamadı.bu ne ya.kimseye bi yararı yok paylaşımlarının.bi de ayın üyesi böyle olmalı diyorsun ya.densiz.
Bu arada kesinlikle kıskanmıyorum ne de arkadaşım adaydı sadece haksızlığa tahammülüm yok
Valla benim gibi sroya hayatını vermiş birisi bile b grade adv. elixirin nova'dan nasıl düşürüleceğini bilmediğine göre bu çok güzel bi paylaşımdır. Sayesinde nasıl düşürülebileceğini benim gibi herkes öğrenmiş oldu :mrgreen: tşk düzceliye :)
ps : SRO yu bırakalı 3 ay oldu o ayrı konu :P
Bişey deyil kardeşim ben görevimi yapıyorum.

Yukarı Alt