1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

"Sosa'yı Fener'in elinden kaptık"

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    "Sosa'yı Fener'in elinden kaptık"
    Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, Arjantinli golcüyü Fenerbahçe'nin elinden aldıklarını söyledi, “Süper Lig'e damgasını vuracak bir ismi transfer ettik” dedi.

İbrahim Kızıl, uzun uğraşlar sonucu transfer ettikleri İsmael Sosa’yı Fenerbahçe’nin elinden kaptıklarını söyledi. Gaziantepspor Başkanı, çok önemli bir yıldızı Türkiye’ye getirme sözünü yerine getirdiklerini belirterek, “Sözümüzü tuttuk. Sosa bundan böyle Kırmızı-Siyahlı formayı giyecek. Bu oyuncunun transferi için çok uğraştık. Fenerbahçe’nin şimdiki yardımcı hocası İsmail Kartal, Süper Lig’de sezon biter bitmez bu oyuncuyu izlemeye gitmişti. Sarı-Lacivertliler bu oyuncuyu almak için uğraşıyordu. Ancak kulüpteki belirsizlikten dolayı transferi bitirmediler ve askıya aldılar. Bu süreçte biz devreye girdik. Oyuncunun en az 5 maçını izledik. Transferin zor olduğunu biz de biliyorduk. Çünkü Arjantin’de geçen sezona gerçekten damga vuran bir isimdi” dedi.

Zurita referans oldu!

Takım kaptanı Zurita’dan da referans aldıklarını kaydeden Kızıl, “Zurita, ‘Süper bir oyuncu, ama Türkiye’ye getiremezsiniz’ demişti. Ben de, ‘sen orasına karışma, takıma katkı sağlar mı?’ diye sormuştum. O da, ‘Lige damgasını vurur’ yorumunu yaptı. Bunun üzerine temaslarımızı hızlandırdık ve hedefimize ulaştık” açıklamasını yaptı.

‘Gol kralı olmak için geldim’

Antep’in flaş transferi Sosa dün gece geç saatlerde İstanbul’a geldi. Çiçeklerle karşılanan Arjantinli, ilk mesajlarını verdi. Sosa,“Arjantin’in şampiyon takımından geliyorum. Gollerimle taraftarı mutlu etmek istiyorum. Antep’te oynayan Julio Cesar ve Zurita’yı tanıyorum. Zurita ile daha önce aynı takımda oynadım. Arjantin’de gol kralı oldum, Türkiye’de de olmak istiyorum”dedi.​

2. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Acep neden bütün kulüpler Feneri çekemiyor Başta 6s ve 8JK olmak üzere :twisted:

3. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Tamam Antep Fener'den büyüksün :lol: