Şuandaki sorunum Kullanıcı adı şifre yazıyorum Login Diyorum herhangi birşey olmuyor şifre yanlış desem siteden giriş yapıyorum doğru 29 gun bot var yazıyor şifre yanlışda yazmıyor Login dıyorum hıc bırşey olmuyor ılk bu sorunu cozelım :)

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ne olduğunu anladım aynısı banada olmuştu.Gece 12'den sonra login olmayı denersen düzeldiğini görürsün :dance:

_Lotuss_ demiş ki:
Şuandaki sorunum Kullanıcı adı şifre yazıyorum Login Diyorum herhangi birşey olmuyor şifre yanlış desem siteden giriş yapıyorum doğru 29 gun bot var yazıyor şifre yanlışda yazmıyor Login dıyorum hıc bırşey olmuyor ılk bu sorunu cozelım :)

- Resim Silinmiş.
Botun bazı nav dosyaları bozuk büyük ihtimalle bilgisayarından tamamen kaldır tekrar yükle botunu :)

iTankk demiş ki:
Ne olduğunu anladım aynısı banada olmuştu.Gece 12'den sonra login olmayı denersen düzeldiğini görürsün :dance:
yok bu bugun oldu ondan oncesınde skiller gelmıyor du benım sorunum skillerin gelmemesi yanı bot ekranından sadece hide client çalışıyor logout vs. çalışmıyor hiç bir şey yapamıyorum botla ilgili asıl sorunum buu

Jaws3r demiş ki:
_Lotuss_ demiş ki:

- Resim Silinmiş.
Botun bazı nav dosyaları bozuk büyük ihtimalle bilgisayarından tamamen kaldır tekrar yükle botunu :)
tekrar ındırdım denedım aynı .. siteye giriş yapıyorum sorun yok managentten bakıyorum 29 day yazıyor yanı botla ılgılı bı sorun olacagını sanmıyorum

Yukarı Alt