Dün akşam oyunu indirdim ve sabah acc aldım.Fakat oyuna girerkenki herşet ???.Nasıl düzelir.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Heh şimdi düzelttim sanırım japonca ve çince oldu :mrgreen: Peki ingilizce yapabiliozmu?

Kemalist vermiş olduğu media.pk2 dosyasını psro nun içine at sorunu çözülür....Farklı bir dosya sabit konuda da var ama onda canavarlrın isimleri ???? olarak gözküo...ama ger. kalan herşey ing

Canavarlar ??? gözüküyor ama önemli değil bence nslsa daha önceden biliyoruz canavarları.Oyunu geneli ingilizceye döndü denliebilir

Matzeline demiş ki:
Canavarlar ??? gözüküyor ama önemli değil bence nslsa daha önceden biliyoruz canavarları.Oyunu geneli ingilizceye döndü denliebilir
elin degmişken private serverin clientini upload edermisin lazımda:) client yok bende hep hata verior

benim yukarda vermiş oldugum link canavarlarida oyunladaki cogu seyi ing yapio sadece questler ???
başkada ??? yok okeee

Matzeline demiş ki:
Heh şimdi düzelttim sanırım japonca ve çince oldu :mrgreen: Peki ingilizce yapabiliozmu?
Japonca ve Çince nasıl yaptın? Anlatırsan seviniriz. Birde çince yaptığın zaman Skillerdemi çince oldu? Eğer olduysa skiller çince Bot için çok büyük kolaylık olur. :lol:

SansarSalvo

Öğretiyorum
sabit konuda wardı media pk2 dosyayı onu indir ing. oluyo oyunun %70 i bi de kemalist in werdiği prog. wardı 3.sayfalarda fln oda

Yukarı Alt