Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Gençler %100 çalışıyor.Bazı botlarda görmeme veya select yapmama gibi sorunlar var fakat bunda direk açılıyor.
Download
keylogger içerikli yazılım indiren arkadaşlar format atarsa iyi olur
Download

1.Bu dosyaları direk zszcnin içine atıyoruz.(Etliye sütlüye bulaşmıyorz direk aşağıdakileri yapıyoruz)
2.1.694'e kadar tüm patchları yüklüyoruz.
3.Srproxy'e girip: 72.55.143.209 yazıyoruz.
4.Crackloader.exe'yi açıyoruz ve biraz bekliyoruz(2-3 dk beklememiz lazım)
5.SRO-DB.de BoT geliyor ekrana.
6.private_server_loader'i açıyoruz division 2'yi işaretleyip Launch'a basıyoruz.
OLAY BUDUR :)
DAHA ÖNCEDEN BU BOTU KULLANANLAR(1.694 GELDİĞİNDEN DOLAYI)HERŞEYİ SİLİP YUKARIDAKİLERİ TEKRAR YAPMALILAR.!

kardeşim o sorun bendede oldu ingilizcem var ve yabancı forumları dahi okudum o sorunun çözümü yok ama ben bu botu indirdim bi siteden baktım bunda o sorun olmuyo bottan kaynaklanıyor diye düşündüm.Ve bunu çalıştığı için upload ettim yani bunda hiç bi sorun olmaması lazım :S

oncelıkle cok tesekkurler arkadasım ama ben yenı baslıcam
2.1.693'e kadar tüm patchları yüklüyoruz. bu madde ne oluyor acıklarmsn ?:S

kardeşim yüklediğinde oyun 1.689 oluyor.(Setup'u 1.689)Sonra yeni patchlar geldi yenilikler geldi ve 1.690,1.691,1.692 ve 1.693 geldi.O yüzden dosyaları oyunun içine atıcaz ve sonradan bunları yükleyeceğiz :)

Sağolasın kardesim çözdüm dc sorununu English patch işaretlemiyorum loaderde oluyor :D

Yahu Division 2 demissin division 2 Water DegiL mi Earth nolcak ben orda oynuom ?DC Neden Atar arkadasın dediqi gibi Loaderdeki english patchtan mı

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt