1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sorun ne acaba?

1. Dunedain

Dunedain Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar bir sene önce lenovo'nun z500 modelli laptobunu aldım. Ancak şu son bir kaç gündür interneti çok yavaşladı siteye gireceğim zaman bir kaç defa yenilemem gerekiyor. Örneğin face'ye gireceğim zaman giriş yaptığımda sayfanın yarısı gelmiyor yenilemem gerekiyor sürekli. Videoları falan açmıyor açsa bile çok yavaş olduğundan izletmiyor bir süre sonra hata veriyor video. Aynı interneti masaüstü pc'mde de kulanıyorum ama onda sorunsuz gayet iyi internete girebiliyorum. Kaspersky ınternet security'le taratıyorum virüs falanda bulmuyor. Birde nvidia ge force experience yüklüydü pcde ama pc kendi kendine bir şeyler yapmış ge forceyi açamıyordum. Silip yeniden yüklemeyi denedim. Ancak setupu bir türlü açamadım non 7z archive diye bir hata veriyor. Fifa 13 ü açtım oyun dona dona oynanıyor titriyor resmen önceden böyle değildi. Ekran kartıyla mı alakalı bir sorun acaba? Veya tozlan mı yaptı anlıyamadım. Son çare format sanırım. Yardımlarınızı bekliyorum. :think:

2. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    Yavaşlık virüsten olabilir, donmalar tozlanmadan ve Termal macunun kurumasından olabilir.

3. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    Bir senedir format atmamissan ve dikkatli kullanılmamış ise bu sorunlar normaldir. Format sonrası sorun devam ediyorsa tozlanma vs sorunlardan ötürü olabilir.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  4. Dunedain

Dunedain Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Anlaşılan yarın bir teknik servise götürsem iyi olur. Ne derse yapıcaz artık :)