Arkadaşlar eğer severseniz ve ilgi olursa youtube kanalı açıp facebook sayfası açacağım sony vegas ile ilgili ders vereceğim arayüz felan tanıtmak istemiyorum herkes biliyor :P Eğer ciddi bir kitle olursa arayüz vs tanıtabilirim problem olmaz bu hafta çoğu kişinin deneyip beceremediği ve acayip derecede merak ettiği mask olayını gösterdim yorumlarınızı almak isterim iyi kötü neler eksik neler fazla nelere dikkat etmem gerek nereyi atladım şuda olsa iyi olurdu şunu çıkar gereksiz olmuş dediğiniz bölümler.Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Fenerbahce
Hacım çok güzel birşey yapıyorsun eline sağlık ama videoyu çekerken kendinle çelişmemeni tavsiye ederim hiç hoş olmuyo. Bunu anlatıyorsan şu çok mu küçük oldu bunu yapsak daha mı iyiydi gibi sözcükler kullanma. Net ol yani. Amacım gerçekten kötülemek değil çokta güzel anlatmışsın seni eleştirelim ki daha iyi şeyler ortaya koy :)

Bu mesaj zukobaba rumuzlu uyeden alinti yapildi
zukobaba demiş ki:
Hacım çok güzel birşey yapıyorsun eline sağlık ama videoyu çekerken kendinle çelişmemeni tavsiye ederim hiç hoş olmuyo. Bunu anlatıyorsan şu çok mu küçük oldu bunu yapsak daha mı iyiydi gibi sözcükler kullanma. Net ol yani. Amacım gerçekten kötülemek değil çokta güzel anlatmışsın seni eleştirelim ki daha iyi şeyler ortaya koy :)
Eyv hacım eleştirini dikkate aldım teşekkür ederim :kalp:

Bu program bende var sadece şarkı üzerinde oynama yapmak için kullanıyorum sony bilseydi programı güncellemeyi bırakırlardı :D

Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Bu program bende var sadece şarkı üzerinde oynama yapmak için kullanıyorum sony bilseydi programı güncellemeyi bırakırlardı :D
Ayıp cicioe2

Barzo

başarılı ya ben beğendim şahsen eğer extreme olarak biliyosan devam et ben takipçin olurum hatta video ve müzik kombinasyonunu yani şarkı ile uyumlu video efektleri nasıl yapılır gösterirsen benim içinde iyi olabilir :D

özet: iyisin be

Takımı
Besiktas
Dostum ellerine sağlık çalışmışsın fakat büyük bir eksiklik var. Sony Vegas'a daha önce hiç girmeyen bir arkadaş bu videoyu izlemeye başladığında yarısında bir şey anlamadığı için kapatır. Bir düzenleme yaparken, bir seçeneğe tik atarken ya da mask yaparken videoya zoom yapsan, nasıl yapılacağını yavaş ve anlaşılır biçimde göstersen daha fazla kişiye hitap edersin diye düşünüyorum. İyi çalışmalar :)

Yukarı Alt