Tam 3 Gün Önce 5m Goldum Kalmıştı Pre Bitecekti Bowa bi +5 deneyim Diye Yola Çıktım Ordaya Çıkan Son Görüntüler Bunlar Söyleyecek Bişe Bulamıyorum Sadece 98+8 Olduğunda Sakın +9 Deneme Yakarsın Diyenlere Kapak Olsun
PS: HP 36k Devil Spirit Süresi Bitti :thumbsup:
:starving:

98+6

- Resim Silinmiş.

98+8

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

98+9

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Videolarının Linklerini Yakında Upload Edince Burdan Suncam...

Herkeze Bol Şans.. :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
immortalsız ve luckysiz yapmak 8O gerçekten accccayipp şans ister eğer öğleyse tebrik ederim.

faikemre demiş ki:
Tam 3 Gün Önce 5m Goldum Kalmıştı Pre Bitecekti Bowa bi +5 deneyim Diye Yola Çıktım Ordaya Çıkan Son Görüntüler Bunlar Söyleyecek Bişe Bulamıyorum Sadece 98+8 Olduğunda Sakın +9 Deneme Yakarsın Diyenlere Kapak Olsun
PS: HP 36k Devil Spirit Süresi Bitti :thumbsup:
:starving:

98+6

- Resim Silinmiş.

98+8

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

98+9

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Videolarının Linklerini Yakında Upload Edince Burdan Suncam...

Herkeze Bol Şans.. :beer:

+9'cular grubuna eklenildiniz :P :coffee: :coffee:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
NobLE_AFT demiş ki:
Tebrikler.. Hayırlı olsN:d

Sana tek Sözüm Çok şanslısın emre ^^
Biliyosun Demi ilk değil 4. +9 Silahım :D +8 ve +7leri Extraloob'a koymuyorum bile :D Letha'nın itemlerinin 4'ü +6 oldu iki item kaldı onlarıda +6 attımmı bide yeni pre devil vs.. pvpde çıkarsın artık karşıma :sfff:

Ta # B0dY demiş ki:
ETeK_6_ZooM demiş ki:
immortalsız ve luckysiz yapmak 8O gerçekten accccayipp şans ister eğer öğleyse tebrik ederim.
Şans ve yürek ister cidden tebrikler yani sendeki şans galiba kimsede yok ^^
Yürek İster Konusuna Cidden Katılıyorum +8 Attığımda 650k Gold +9 Attığımda is 1.7m Param Wardı Herşeyi Riske Alarak Bastım Ama Cidden Arkadaşlarımın Gazıyla Oldu Üniversitede Yatakhanemde Basarken 18 kişi wardı :twisted: :dance:

Cihan +9'culara senden önce girmiştim ezik :D:D bu 4. +9 itemim erdi'nin haberi war 29+7 blade yapmıştım erdi'den iki elixir alıp +9 atmıştım yanında :D teeee Th3Woman zamanında :D

faikemre demiş ki:
Cihan +9'culara senden önce girmiştim ezik :D:D bu 4. +9 itemim erdi'nin haberi war 29+7 blade yapmıştım erdi'den iki elixir alıp +9 atmıştım yanında :D teeee Th3Woman zamanında :D

iyi kullandın mı peki noob xD ona bakarsan burda var sox sworda +9 bastıgım 98 silahları görelim :D

execuTe demiş ki:
faikemre demiş ki:

iyi kullandın mı peki noob xD ona bakarsan burda var sox sworda +9 bastıgım 98 silahları görelim :D
:D 94+9 Yapmıştım Bow Hatırlarsan Yine LethaLady ile Ve Kullanmıştım Cnm :D Neyse Kanka Ne Tartışıyozki Warmı Bizden Ötesi :muck:

faikemre demiş ki:
execuTe demiş ki:
NobLE_AFT demiş ki:
Tebrikler.. Hayırlı olsN:d

Sana tek Sözüm Çok şanslısın emre ^^

+8 basamayanlar nasıl belli oluyo :starving: :starving: :starving: :twisted: :twisted:
Cihan Hatırlıyomusun Sana Verecektim Bu Bowu +6'dan +7'ye Atalım die :D :muck:

ole yavrum adamın birine +8 denemek için başkasına veriyo xD adı lazım deyil baş harfi noob-le

Yukarı Alt