GreenPearL

Bilgiliyim
Evet beyler sonunda 500 post olmuş durumda.Biraz Konuşmak istiyorum izninizle.Evet beyler burda iyi kötü günler geçirdik kimi zaman bu forumda sabahladık arkadaşlık kurduk.Kardeşlerimiz oldu, En ÖnemLi Biz Bi Aile olduk Bazı forumlardan duyduğuma göre extraloob'a laf atıyorlarmış yok şerefsiz bi site yok işte hiç kimse haddini bilmiyor diye onlara burdan sesleniyorum sizin amacınız bizi bölmek ama unutmayınız ki burda hepimiz aile olduk özelliklede okan abi.Okan abi sadece Bu sitenin kurucusu değil hepimiz abisi veya kardeşi kimi zaman geldi birşey yaptığımızda kızdı kimi zaman geldi bizi güldürdü veya heycanlandırdı.Ve Son Bir Söz Ne Olursa Olsun Hangi Durumda Olursanız Olun Lütfen Siteye Ve Yöneticilerine SaygıLı Olun.Her Ne Olursa Olsun Ben Bu Siteyi Bırakmayacağım.Bu Forum'u Kurduğun için teşekkürler extraloob Okuduğunuz İçin Teşekkürler Gelelim Resimlere:

İlk Önce 499'üncü Post'umun Fotosu

- Resim Silinmiş.

Ve Şimdi İse 500'üncü Post'umun Fotosu

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

GreenPearL

Bilgiliyim
Fashion demiş ki:
tebrik ederim, yazdıklarına katılıyorum. aramızda daha nice yıllara^^
İnşallah Kardeşim :)) Bu Arada Diğer konumu kim kitledi :)) ben oraya yöneticiler bakıor die açmıştım ama neyse :mrgreen:

GreenPearL demiş ki:
Fashion demiş ki:
İnşallah Kardeşim :)) Bu Arada Diğer konumu kim kitledi :)) ben oraya yöneticiler bakıor die açmıştım ama neyse :mrgreen:
ben kilitledim, açtığın 2 bölüm de public(genel) bölüm. herkes görebiliyor. o yüzden :beer:

GreenPearL

Bilgiliyim
Fashion demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Fashion demiş ki:
ben kilitledim, açtığın 2 bölüm de public(genel) bölüm. herkes görebiliyor. o yüzden :beer:
Hee Bilmiodum Eyw O Zaman Kusura Bakma Bro

Yukarı Alt