Takımı
Fenerbahce
Slm arkadaşlar şuan cok sinirliyim cara girdim bom boş gerçekten kimseye güvenilmiyor zaten bu güvensizlk yüzünden bir yere gelemyoruz biz türk milleti olarak herkez herkezin acıgını bekliyo Neyse IronThunder Arkadaşım Saolsun Beni soyan kişinin elinden itemleri almaya çalışacak :cry: :cry: :cry:

kardeş gecmiş olsun kimsoydu charı ercan soymas o hep kasıyo uniq fln kesiyo o hayatta soymaz

Takımı
Fenerbahce
o soydu yha kim soycak Ona verdik sydu Ayıp etti ama

Takımı
Fenerbahce
Hayır Turk Milleti olarak birbirimizin acıgını beqliyoıruz Güvenipte char veriyoruz soyuyolar ADam gibi Bırak Gİt Madem O kadar DA olmaz SEn Yanlıs ANladın

RiqueLme

Bilgiliyim
gecmiş olsun benimde ecsro da soyulmustu bi cocuk paso kasıo yüksek lv olamıodu cafe de sifreyi yazıp oyuna girmeye ugrasırken görmüsler sifreyi soymus kim soyduysa 90 lv cara oldu olan biliorm bu durumları su an :(

orhan crını allahın üzerine yeminederim ben soymadım IronThunder soydu Yani ser0 arkler babna söledi böle böle oyundada sordum ewt ben soydum dedi

Takımı
Fenerbahce
Yha Ama Yaptıgınız cok Yanlıs NeySe Giten İtem Olsun BEn Bıraktım Bunun sonnunun Yapanlar DüşünSün
ElbElt Bunun acısı Cıkar He hepinizde Neler olduysa Özür dilerim Ben Herşeyin En iyisi olmasını isterdim Guide için elimden geleni yaptım ben :/ Ama Yapacak Bişi Yoq Şifreyi Deyiştire bilsem GEne dönerim aAma deyiştirmeyi bikmiyorum Sizimn aranısda Varsa Deyiştirmeyi bien bana Msj. atsın Ltf GEri Donmek istiyorum

Spare_

Bilgiliyim
Seninle açık konuşacağım. " Kaşınanı,kaşırlar " Sen charını tek kasıcaksın, eğer başkasına verdiysen soyulma riskini göze alacaksın. Sen şifreni başkasına vererek "Ortak olarak" charının soyulma riskini göze almışsın. Ortak olacağın kişi çok güvenilir isim yapmış biri olacak ki gönül rahatlıyla verecen. Bu olaylardan hepiniz kendinize ders alın. :muck: :wink1:

Takımı
Fenerbahce
Spare demiş ki:
Seninle açık konuşacağım. " Kaşınanı,kaşırlar " Sen charını tek kasıcaksın, eğer başkasına verdiysen soyulma riskini göze alacaksın. Sen şifreni başkasına vererek "Ortak olarak" charının soyulma riskini göze almışsın. Ortak olacağın kişi çok güvenilir isim yapmış biri olacak ki gönül rahatlıyla verecen. Bu olaylardan hepiniz kendinize ders alın. :muck: :wink1:

ACıklayıcı oldu Tesekkurler Kimin soydugu belli oldu IronThunder Soymus kendisi inkar etti ercan soy dedi bende soydum dedi SS side var Atarım eyer innanmassan ercan_tr ama emin olun bunun peşini bırakmam

Yukarı Alt