addIcFb

Aileden
İspanya liginin güçlü ekiplerinden Valencia hiç bu kadar kötü günler yaşamamıştı. Son sezonların en kötü sonuçlarını alan Valencia'da kral kupasını kazanmak da yetmedi ve hafta sonu Bilbao deplasmanında alınan hezimet ve takımın artık düşmesine iki adım kala yönetim Koeman'ı görevinden aldı.

Ronald Koeman Valencia'daki görevinden alındı.

Valencia'nın sezon ortasında PSV'den getirdiği Koeman sonunda görevinden alındı.

Alınan kötü sonuçlardan sonra hafta içinde Getafe önünde alınan galibiyet ile gelen kral kupası da kimseyi memnun etmemişti.

Hafta sonu yine kötü futboluna dönen Valencia, Athletic Bilbao'ya 5-1 gibi ağır bir skorla yenilince Koeman bugün görevinden alındı.

Koeman Valencia'ya geldiği günlerde yaptığı radikal değişiklikler ile dikkat çekmişti. Özellikle kaleci Canizares'i kadro dışı bırakmasından sonra kötü sonuçların bitmemesi üzerine Koeman üzerindeki eleştiriler her geçen gün büyümüştü.

Valencia şu anda 39 puanda ve Huelva'nın sadece 2 puan önünde bulunuyor.

Valencia'daki kadro avrupada sayılı bir kadro... ama bakarsak takımın yıldızları hucum oyuncuları...
savunmada aynı kalitede oyuncu yok ama bunu gidermek teknik adamın görevi...
bu sene valencia futbol adına hicbirsey yansıtmadı... kral kupasını nasıl aldıgını anlamadım macı izlemesemde getafe favorimdi benim kupada...
Bence TD den önce iyi bir savunma kurup basarı araması lazım takımın ve TD olarak oyuncuya sözünü gecirebilecek birilerini getirmesi lazım ...

Yukarı Alt