Enterpriser demiş ki:
extraloob demiş ki:
off yaa bende almak istiyorum nasıl bitirdin biraz anlatırmısın bizlere de yol göstermiş olursun :kalp:

Anlayatım;
- tek yıldız forgete girdim ( 1 grade )
- 1 wizard + 1 cleric ile girdim ( her daim 2 çar )
- toplam 4 wizard + 4 cleric çarım var ( 110 lvl ) bunları 4 ayrı gruba ayırdım, her grupta 1 wiz + 1cleric
- grupları sırasıyla açıp forgete girdim, her tur 40 dk. sürüyor
- 4 grup, 40 ar dakkadan arka arkaya girdiler
- günde ortalama 12-15 kez girdim ( toplamda )
- 3 haftada toplam 22 talisman düşürdüm
- günlük talisman düşme ortalaması 1
- 210 civarı serenes kestim ( B grade silah drop olmadı malesef )
- Reel yaşamla 3 haftalığına ilişkimi kestim, sadece uyuyor ve kalkıp forgete giriyordum ve çok yoruldum
- mBot un oto trace özelliği ile wizardımı cleriğin peşine taktım. Cleriği manuel oynadım sadece bufladım ve yol gösterdim. Wizard arkamdan tın tın geldi ve yoldaki mobs ları temizledi.
- Serenes bug dan yararlandım, fazla taş olmadım ( serenes bug forumda anlatılıyor )
- Commanders patc düşüremedim son 10 gündür son talismanda bekliyordum sonunda birine düştü onunla takas ettim ( commanderi almak için karşılığında 3 kıymetli talisman verdim )

Umarım yardımcı olmuşumdur.
Tebrikler ahmet abi.Yakışmış stafın.+9 olması dileği ile yakıyo valla ama baharatı eksik konunun pek tadı yok :)

Tebrikler ahmet abi.Yakışmış stafın.+9 olması dileği ile yakıyo valla ama baharatı eksik konunun pek tadı yok :)
+9 denedim rengini pek sevmedim, aletin metali zaten sarı üstüne +9 un sarısı geldi oldu civciv gibi bişi bende +10 yaptım uğurcuuum :D
( Bu arada senin çarın görevinide tamamladım eve döndüğünde alırsın A class stafını, az bişide alçemi yaptım resim aşağıda umarım beğenirsin, sanırım mag +100% yeterli olur )

Macera devam ediyor.....

Bu 2. A class stafımız, bana forgette yardımlarını esirgemeyen, TRouBLeSHooT ( Uğur ) için tamamladım görevi ;
- Resim Silinmiş.

Bu da ilk düşen kendi stafımın Alchemy sonrası hali ;
- Resim Silinmiş.

Bu da bizim emektar ;
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Enterpriser demiş ki:
+9 denedim rengini pek sevmedim, aletin metali zaten sarı üstüne +9 un sarısı geldi oldu civciv gibi bişi bende +10 yaptım uğurcuuum :D
( Bu arada senin çarın görevinide tamamladım eve döndüğünde alırsın A class stafını, az bişide alçemi yaptım resim aşağıda umarım beğenirsin, sanırım mag +100% yeterli olur )

Macera devam ediyor.....

Bu 2. A class stafımız, bana forgette yardımlarını esirgemeyen, TRouBLeSHooT ( Uğur ) için tamamladım görevi ;
- Resim Silinmiş.

Bu da ilk düşen kendi stafımın Alchemy sonrası hali ;
- Resim Silinmiş.

Bu da bizim emektar ;
- Resim Silinmiş.
oww oww oww heycan verici :buddha: :buddha:

Valla ahmet abi aletler mükemmel olmuş.Resmen ağlatmışın :D Finaller bitsede dönsem evime şu silahlarıma kavuşsam 4 gözle bekliyorum :) Çeşmeye falan gidicektim iptal edeyim bari :) Çok teşekkür ederim harikalar yaratmışın eline koluna sağlıkkk :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt