Merhaba arkadaşlar sınavlar nedeniyle oyuna girmiyordum 2-3 gündür ve en son girmeden önce şifreyi değiştirmişdim charımda mail koruması vardı ve 2 aydırda char bende sapasağlam duruyordu onca emekle 110 yaptıgım mısır seti dizdigim charıma bugun girdim en son 4 gün önce girmiştim şifremi değiştirip cıkmıştım.Bugun dediğim gibi girdim şifrem değişmiş yada yanlış hatırlıyorum diye mail adresime girdim ve değiştirdim chara girdim giriş ekranında elinde novaları yoktu en son cıkarken pvp alanındaydım girdiğimde hotandaydı consigmentte ve sadece itemler ve novalar alınmış o kadar potlar bile hala duruyor oldugu gibi yakınde delete yapıcam charı bütün hevesim kaçtı bugunde okulumun son günüydü turizm lisesi ve okulum bitmişti ne hevesle gelmiştim eve ama sonuç ortada :wink1:

lnTerpoL

Bilgiliyim
Kardeşcan fazla diyecek bişey yok aslında biliyosun sende sonuç olarak.O kadar el emeği göz nuru uçup gidince piskolojinin durumunun nasıl olacağını biliyorum (yaşadım).Ama herşeye rağmen hayat devam ediyor.Sıkma canını bu yazı Silkroad online olarak değilde HAYAT ONLİNE olarak yaşa :). Umarım ne demek istediğimi anladın.

lnTerpoL demiş ki:
Baris Chn demiş ki:
Bana ver silcene
Yapma gözünü seveyim adamın durumunu gözünün önüne getir önce.
al işte kardeşim d.mod'sun bide biraz ciddiyet olur insanda yemin ederim rütbemden dolayı sana birşey demiyorum ama içimden neler dediğimi anla :wink1:
interpol sağolasın güzel kardeşim :wink1:

Hayta35

Bilgiliyim
Geçmiş olsun diyorum bu konu altında tekrar belirtmek istiyorum joymax'ın mail korumalı charlar konusunda bir açığı var ve bunu bilenler mail korumalı charları rahatlıkla soyabiliyor ben mail koruması olan charı oynamamanız kanaatindeyım ancak yinede siz bilirsiniz :thumbsup:

lnTerpoL

Bilgiliyim
Lagroad demiş ki:
lnTerpoL demiş ki:
Baris Chn demiş ki:
Bana ver silcene
Yapma gözünü seveyim adamın durumunu gözünün önüne getir önce.
al işte kardeşim d.mod'sun bide biraz ciddiyet olur insanda yemin ederim rütbemden dolayı sana birşey demiyorum ama içimden neler dediğimi anla :wink1:
interpol sağolasın güzel kardeşim :wink1:
Yorumunun başlarında bana diyosun sandım naptım acaba diye düşünüyordum :mrgreen:
Ne demek kardeşim :muck:

Hayta35 demiş ki:
Geçmiş olsun diyorum bu konu altında tekrar belirtmek istiyorum joymax'ın mail korumalı charlar konusunda bir açığı var ve bunu bilenler mail korumalı charları rahatlıkla soyabiliyor ben mail koruması olan charı oynamamanız kanaatindeyım ancak yinede siz bilirsiniz :thumbsup:
ya 3 aydır chara hiçbirşey olmuyor çok iyi hatırlıyorum charın pw değiştirdim ''password'' koydum :wink1:
bugun silkroad şifresi değişmiş işin acayip tarafı yeni şifreyi değiştirirken yeni metin belgesine fln kaydetmedim unutmam diye :S belgede mail adresi v.s bilgilerde yok sadece diğer charlarım var diğer nova setli charlarım duruyor birtek bunu boşaltmışlar acayip bi olay vallahi şaşırdım kaldım :confused1:

lnTerpoL

Bilgiliyim
NiNCaSu demiş ki:
Hacım gel benim server'a char vereyim sana eften püften sebeblere oyun bırakmayın.Gelince arkadaşlık görünüz.
Aşk olsun hacım bize yokmu :cry: :mrgreen: :mrgreen:
Şaka olduğunu biliyosun :muck:

NiNCaSu demiş ki:
Hacım gel benim server'a char vereyim sana eften püften sebeblere oyun bırakmayın.Gelince arkadaşlık görünüz.
hacım 110 level mısır setli nukerimden sonra hiçbir char beni kesmez zannediyorum :) p.m at bilgi ver olursa takılırım sizle :wink1:

lnTerpoL demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
Siz ciddiyetli bir şekilde oynacağınıza dair söz verin vermezsem o zaman istediğinizi söyleyin arkadaşlar.Gerekirse 1 ayda hepinizde 90+ char yapmak çok zor değil :thumbsup:

Takımı
Galatasaray
Hayta35 demiş ki:
Mail korumasız charlar hakkına da bir açığı var bundan emin ol ^^

Lagroad demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
hacım 110 level mısır setli nukerimden sonra hiçbir char beni kesmez zannediyorum :) p.m at bilgi ver olursa takılırım sizle :wink1:
Bana takılacak arkadaş lazım değil hacım.Oyunda benimle beraber yol alacak arkadaşlar lazım.Gerekise bunun önderliğini yaparım.Kurarım bir güild davet ederim gelen arkadaşları kurarız takımızı yolumuza bakarız.

lnTerpoL

Bilgiliyim
NiNCaSu demiş ki:
lnTerpoL demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
Siz ciddiyetli bir şekilde oynacağınıza dair söz verin vermezsem o zaman istediğinizi söyleyin arkadaşlar.Gerekirse 1 ayda hepinizde 90+ char yapmak çok zor değil :thumbsup:
Yok bro şaka baabında söyledim.Ben seni biliyorum zaten merak etme.Şimdilik düşünmüyorum oyuna tekrar başlamayı.Eğer gün gelirde tekrar başlamak istersem bir pm kadar yakınımdasın yanınızda başlarım.Tabi sizde kabul görürseniz. :muck:

Yukarı Alt