Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bu 11 dg iteme direkt +2 basanı değil mi ? Birde bu 12 dg nin A grade var mı ? Varsa sanırım oda +1 basıyor o zaman aklıma şu sorular geliyor 11lvl elixirler ne ayak :lol:

Toxicated demiş ki:
Bu 11 dg iteme direkt +2 basanı değil mi ? Birde bu 12 dg nin A grade var mı ? Varsa sanırım oda +1 basıyor o zaman aklıma şu sorular geliyor 11lvl elixirler ne ayak :lol:
12lv a grade elixirde var. Ayrıca bu 12lv adv. elixirler her degree ye basılabiliyor. Foot u mu +6 yapayım, onuda +8 yapacağım shoulder gibi 8)

ErdiDemiral demiş ki:
Toxicated demiş ki:
12lv a grade elixirde var. Ayrıca bu 12lv adv. elixirler her degree ye basılabiliyor. Foot u mu +6 yapayım, onuda +8 yapacağım shoulder gibi 8)
Her dereceye basılabiliyormu ne güzelmiş basılmaz ise en az 6 ay beklersin çünkü bunu kullanmak için makara:

Melik demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Her dereceye basılabiliyormu ne güzelmiş basılmaz ise en az 6 ay beklersin çünkü bunu kullanmak için makara:
Çoğu kişi bilmez basıldığını ^^ ama basılıyor 8)

TillDoomsDAY demiş ki:
hayırlı olsun hacım :)

ps:L1e ile yine partye gel.bakarsın ona da sox weapon gelir. pray: :P
hacı şu an 104 pt'deyiz, o bittiğinde gelirim :D
ps : Sen Ev'e 6 da gelmeyecekmiydin ? :think:

yav arkadaş ben günde 40 tane item kırdırıyorum rondo ile birşey çıkmıyor :S networkdan ne kadar item varsa alıyorum kırdırıyorum çıkmıyor ben mi hata yapıyorum yoksa? nasıl kırdırdın söylermisin hele kardeş.

bLujCzz demiş ki:
yav arkadaş ben günde 40 tane item kırdırıyorum rondo ile birşey çıkmıyor :S networkdan ne kadar item varsa alıyorum kırdırıyorum çıkmıyor ben mi hata yapıyorum yoksa? nasıl kırdırdın söylermisin hele kardeş.
çok basit :mrgreen:
bot'a baktım 3 item düşmüş. Gittim storage'e aldım o üç itemi :D gittim 1200 adet rondo aldım. Chest olandan bu şey düştü :mrgreen:

nee bende 101 +3 blue lu kırdırıp 12 level advance almıştım ne işime yararki diye 10m satmıştım sonrada 11D elixir a almıştım 60mye abooooooooooooo :D

Yukarı Alt