Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
SnowFlake demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
hulyam kombine aldım saat 1de falan başlıycak akşam 11de biticek otobüslem dönücem bende :P
O kadar parayı ben de versem ben de katlanırdım aslında makara:
Telefonun açık olsun cool2: :P
james nothing else matters attırırken bi elde çakmak bi elde tel seninle konuşuyor olucam :lol:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Wax Whine demiş ki:
SnowFlake demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
hulyam kombine aldım saat 1de falan başlıycak akşam 11de biticek otobüslem dönücem bende :P
james nothing else matters attırırken bi elde çakmak bi elde tel seninle konuşuyor olucam :lol:
Çakmak diyo yaa makara: Sen telefonu müsait bir yere bırak ben bütün konser sana seve seve eşlik ederim makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ilk topice gelecek olanlar isimlerini yazsın, yani biz yazalım bakalım güzel bir EXL etkinliği de olur elde biralar karşımızda Metallica awwwwww :headbang: :buddha:

Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
SnowFlake demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Nothing else matter'ı söylemeyecek .. Death mag. ağırlıklı söylüyecekmiş uyuz oluyorm :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JetHomme demiş ki:
Bu kadroda Hayko'yu görmek gurur verici.

pentagram 15-20 yıl var lakin hayko çıkıp girdi ya bu aleme helal olsun zati okan bayülgen bir adamı tutuyorsa emin olun onda büyük bir cevher vardır ki artı parantez açayım hayko'da MSÜ mezunudur :buddha:

Yukarı Alt