Galatasaray'la sözleşmesi bitecek olan Song'un Metz'e döneceği iddia edildi.
Galatasaray'la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Rigobert Song'un eski takımı Metz'e döneceği iddia edildi. Fransız basınında yeralan haberlere göre Fransa'ya dönmeye sıcak bakan Kamerunlu yıldız, kesin kararını önümüzdeki ay verecek.

1994-98 yılları arasında Metz'te forma giyen Song, Fransız basınına yaptığı açıklamada, Galatasaray'da oynamaktan dolayı mutlu olduğunu ve taraftarını çok sevdiğini söylerken, yeni bir heyecan aradığını da ifade etti. Artık bir değişimin zamanının geldiğini belirten Song, "Sezon sonunda sözleşmem bitiyor. Kulüp uzatmak istiyor ama ben ayrılmayı düşünüyorum. Herşey gelecek ay belli olacak" şeklinde konuştu.

Metz Başkanı Carlo Molinari ile devamlı görüştüğünü belirten Song, "Size çok özel birşey söyleyeyim, başkan Molinari ile devamlı irtibat halindeyiz ve eski isimlerin geri dönmesini çok istiyor. Yani kapılar her zaman açık" dedi.

Song'un sezon başında Galatasaray'dan ayrılacağı iddia edilmiş, ancak Kamerun milli takımı kaptanı Sarı kırmızılı ekipte kalmıştı. Song, son Gençlerbirliği maçına da takım kaptanı olarak çıkmıştı. [/img]
Galatasaraylı Song ile ilgili transfer iddiaları gündemde yer almaya başladı. İşte iddialar
Galatasaray'la sözleşmesi bitecek olan Song'un Metz'e döneceği iddia edildi.
Galatasaray'la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Rigobert Song'un eski takımı Metz'e döneceği iddia edildi. Fransız basınında yeralan haberlere göre Fransa'ya dönmeye sıcak bakan Kamerunlu yıldız, kesin kararını önümüzdeki ay verecek.

1994-98 yılları arasında Metz'te forma giyen Song, Fransız basınına yaptığı açıklamada, Galatasaray'da oynamaktan dolayı mutlu olduğunu ve taraftarını çok sevdiğini söylerken, yeni bir heyecan aradığını da ifade etti. Artık bir değişimin zamanının geldiğini belirten Song, "Sezon sonunda sözleşmem bitiyor. Kulüp uzatmak istiyor ama ben ayrılmayı düşünüyorum. Herşey gelecek ay belli olacak" şeklinde konuştu.

Metz Başkanı Carlo Molinari ile devamlı görüştüğünü belirten Song, "Size çok özel birşey söyleyeyim, başkan Molinari ile devamlı irtibat halindeyiz ve eski isimlerin geri dönmesini çok istiyor. Yani kapılar her zaman açık" dedi.

Song'un sezon başında Galatasaray'dan ayrılacağı iddia edilmiş, ancak Kamerun milli takımı kaptanı Sarı kırmızılı ekipte kalmıştı. Song, son Gençlerbirliği maçına da takım kaptanı olarak çıkmıştı.

Gidermi Gider işin kötüsü ben Kralın Şaşın ve Karanın ciddi sorunlar yaşadığını duydum İçimden bir Ses Galatasarayda Yenilenme Süreci Başlıyor Diyor

A

Anonymous

Guest
adam zaten GS ye gelmekle hayatının hatasını yaptı ve şimdi aklı başına geldi :lolmuch: biran önce ayrılsın derim futbol hayatını kurtarsın :mrgreen:

gitsin gs yi ayakta tutan iismlerden biri gitsinde yine yeriniz olan 3,luge donun

+++++ demiş ki:
adam zaten GS ye gelmekle hayatının hatasını yaptı ve şimdi aklı başına geldi :lolmuch: biran önce ayrılsın derim futbol hayatını kurtarsın :mrgreen:
anelkada sizden gtti yıldızı parladıo şimdi chelsea istiyo kendisini Exclamation Exclamation Exclamation

Yukarı Alt