1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Son karar Niang

1. Rochas

Rochas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Sarı-Lacivertli yönetim yıldız futbolcu için Fransız kulübüyle 11 milyon Euro bonservis bedeliyle el sıkıştı.
    31 yaşındaki Niang'ın bugün ya da yarın İstanbul'a gelerek imza atması bekleniyor.

Fenerbahçe sağ gösterip sol vurdu... Uzun bir süredir golcü arayışlarını sürdüren ve özellikle de Rennes'in Ganalı golcüsü Asamoah Gyan üzerinde duran Sarı-Lacivertli yönetim bir yandan da Lyon'lu Gomis'in ismini hep sıcak tuttu. Ancak Gyan için Rennes'in 20 milyon Euro'luk bonservis bedeli istemesi Fenerbahçe Yönetimi'nin elini kolunu bağladı. Bir süredir bu oyuncuyu astronomik bonservis bedeli nedeniyle alıp almamakta tereddüt geçiren yönetim rotayı bir anda Marsilya'nın Senegal'li golcüsü Mamadou Niang'a çevirlek zorunda kaldı.
    KOCAMAN'DAN ONAY
    Marsilya'lı yöneticilerle kıran kırana pazarlık yapan Sarı-Lacivertli yöneticiler bu futbolcunun bonservisini uzun uğraşlar sonunda 11 milyon Euro'ya kadar indirmeyi başardı. Senegal Milli Takımı'nda da forma giyen 31 yaşındaki futbolcuyu Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın da çok istemesi bu transferde önemli bir adım oluşturdu. Özellikle çabuk ve hareketli bir ismin transfer edilmesi için yönetime, "Hem maliyeti Gyan kadar değil, hem de onun kadar takıma katkı sağlar.

Alınmasında fayda var" raporu veren Kocaman'ın bu isteği sonunda gerçekleşti. Aykut Kocaman'dan onay alan Fenerbahçeli yöneticiler dev bir adım atarak Fransız kulübü Marsilya ile el sıkıştı
    TAKIMIN BANKOSU
    Geçen sezon Marsilya'nın şampiyonluğunda çok büyük pay sahibi olan Mamadou Niang ligde rakip filelere 18 gol atmayı başardı. 1.78 boyundaki Niang Senegal Milli Takımı formasıyla ise çıktığı 32 karşılaşmada rakip filelere 13 gol atma başarısını gösterdi. Niang son yıllarda milli takımda vazgeçilmez bir oyuncu oldu.

2. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Gyana 20 vermekten çok daha iyi bence nianga 11m

3. GOKHANCAN

GOKHANCAN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: