Paylaşım güzel ona bi lafım yok ama
Flash Disklerinizi RAM olarak kullanmak istiyorsanız bu iş için özel olarak imal edilmiş çok hızlı Flash diskler var. Çünkü
RAM de Kapasiteden daha önemli olan hızıdır. Eğer Gerçekten çok hızlı bi ram iniz varsa 1gb ram bile sorunsuz bi şekilde en iyi graifklerde açacaktır xp de.
Flashdiskinizin hızı yeterli değilse eBoost un fazla bi yararı olmaz.
Ayrıca 16 Gb ve 30Gb gibi uçuk şeyler denemeyin :D
Zaten XP maximum 8 gb ram görüyo galiba (4 de olabilir emin değilim. :))
Vista kullanıcıları içinse eBoosta gerke yok eğer flashdisk yeterince hızlıysa kendisi soruyo zaten.
"Abi senn Flash yeterince hızlı ben bunu ram olarak kullaniim izin verirsen" diye.
Ancak burda dikkat etmeniz gereken bişey var sakın ram olarak kullandığınız flashdiski çıkarmayın çalışırken :wink1:

Gerçekten çok işime yaradı.Artık hep böyle giriyorum ve gerçektende çok daha hızlı.Teşekkürler :thumbsup:

çok teşekkür ederim 4 gb flashımla harıkalar yarattım süper oldu hiç donmuo arada lagdan kasıo ama lagdan :) emeğine Gönlüne Saglık Teşekkürler...........

Bu FlashDiskleri Ram'e dönüştürüp kullanınca FlashDisk'te herhangi bir değişim olmuyor değil mi?? Dosyaların silinmesi vb... Eski haline dönebiliyor??

tskler guzel paylasım bır kere kullanılan flashdısk baska pc ıle kullanılabılır mı?

FeLiS demiş ki:
Beijo demiş ki:
bu eBoostr programı tam olarak işe yarıyormu 1 GB ram var mesela 1 GB'de flash disk taktık normal 2 GB gibimi oluyor ?
Bende Tam Olarak İşe Yarıyor 1Gb Varsa Orayı 700Mb Olarak Ayarlıcaksın Az Da Olsa Faydası Olacaktır :thumbsup:
ozaman bu 16gb-lık flash belleği olanların nerden bakarsan 15gb ram'leri mi olucak ? bu süpermiş ozaman ya

torque yi kurduum da bi hata veri ya sro acıl mı yo bi program gereki yomus ismi nedir acaba ??? :!: :!:

torque yi kurduum da bi hata veri ya sro acıl mı yo bi program gereki yomus ismi nedir acaba ??? :!: :!:

Yukarı Alt